Nie boi się mówić o swojej relacji z Bogiem, a także publikuje treści związane z jej życiem duchowym na mediach społecznościowych. W jednym z ostatnich wywiadów, Ida Nowakowska została zapytana o to, czy w jej domu znajduje się prywatny ołtarzyk. Jej odpowiedź może być zaskakująca dla niektórych.

Ida Nowakowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy telewizji publicznej w Polsce. Prowadzi wiele programów, w tym "Pytanie na śniadanie" i "The Voice Kids". Prywatnie jest matką dwuletniego syna, Maksymiliana, oraz żoną Jacka Herndona.

Jej wiara odgrywa istotną rolę w jej życiu, i nie ukrywa tego. Często dzieli się swoimi przemyśleniami na temat relacji z Bogiem i duchowością. W najnowszym wywiadzie prezenterka została zapytana o plotki sugerujące, że w jej domu znajduje się prywatny ołtarzyk lub kaplica.

Ida Nowakowska stanowczo zdementowała te doniesienia i wyraziła swoje zdziwienie i oburzenie w związku z nimi.

Kto tak podawał, że mam kaplicę? Nawet nie wiedziałam. Nie wiem, czy ten, kto pisał ten artykuł, był w moim domu, natomiast dużo rzeczy, które są pisane, niestety nie mają nic wspólnego z prawdą.

Popularne wiadomości teraz

Polski show-biznes w żałobie. Gabriel Seweryn z "Królowych życia" nie żyje

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

Moja siostrzenica szantażuje mnie i oskarża mojego syna przed moją teściową. Reakcja teściowej na to wszystko mnie zdumiała

Małgorzata Tomaszewska opowiedziała o trudnej sytuacji życiowej. Fani martwią się o ciężarną gwiazdę

Warto zaznaczyć, że niektórzy celebryci faktycznie posiadają w swoich domach prywatne miejsca do modlitwy lub refleksji duchowej. Jednym z takich przykładów jest znany restaurator Wojciech Modest Amaro, który pokazał swoją prywatną kaplicę w programie "Uwaga! Kulisy sławy". Regularnie zaprasza tam wiernych, aby wspólnie się modlili i celebrowali obrzędy religijne.

Dla Idy Nowakowskiej jej wiara jest ważna, ale nie oznacza to, że musi mieć prywatny ołtarzyk w swoim domu. Jej otwarta postawa w sprawie duchowości i jej zdolność do wyrażania swoich przemyśleń są inspirujące dla wielu ludzi, niezależnie od tego, czy w ich domach znajduje się miejsce do modlitwy, czy nie.

Poznanie relacji z Bogiem absolutnie żywej, poprzez Słowo i Eucharystię, zmieniło mnie jako człowieka w stosunku do drugiej osoby. Przestałem być egoistycznymi, przestałem zapatrywać się tylko w obsesyjny perfekcjonizm mojej pracy. To naprawdę jest wielopłaszczyznowe uzdrowienie – podkreślił restaurator. 

Najważniejsze jest to, że każda osoba ma prawo wyrażać swoją wiarę w sposób, który jest dla niej najbardziej autentyczny i komfortowy. Ida Nowakowska jest doskonałym przykładem osoby, która nie boi się mówić otwarcie o swojej wierze i wartościach, które kierują jej życiem. Jej szczerość i autentyczność w tej kwestii stanowią inspirację dla wielu innych ludzi.

Pisaliśmy również o: Najnowsze oświadczenie menedżera Sylwii Peretti. Co faktycznie wydarzyło się za kulisami

Może zainteresuje Cię to: Czy Viki Gabor jest najmłodszą milionerką? Oto jej szacowane dochody

Przypominamy o: Sebastian Karpiel-Bułecka zdradza prawdę o swoim związku z Pauliną Krupińską. Plotki o rozstaniu rozwiane