Nie boi się mówić o swojej relacji z Bogiem, a także publikuje treści związane z jej życiem duchowym na mediach społecznościowych. W jednym z ostatnich wywiadów, Ida Nowakowska została zapytana o to, czy w jej domu znajduje się prywatny ołtarzyk. Jej odpowiedź może być zaskakująca dla niektórych.

Ida Nowakowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy telewizji publicznej w Polsce. Prowadzi wiele programów, w tym "Pytanie na śniadanie" i "The Voice Kids". Prywatnie jest matką dwuletniego syna, Maksymiliana, oraz żoną Jacka Herndona.

Jej wiara odgrywa istotną rolę w jej życiu, i nie ukrywa tego. Często dzieli się swoimi przemyśleniami na temat relacji z Bogiem i duchowością. W najnowszym wywiadzie prezenterka została zapytana o plotki sugerujące, że w jej domu znajduje się prywatny ołtarzyk lub kaplica.

Ida Nowakowska stanowczo zdementowała te doniesienia i wyraziła swoje zdziwienie i oburzenie w związku z nimi.

Kto tak podawał, że mam kaplicę? Nawet nie wiedziałam. Nie wiem, czy ten, kto pisał ten artykuł, był w moim domu, natomiast dużo rzeczy, które są pisane, niestety nie mają nic wspólnego z prawdą.

Popularne wiadomości teraz

"Nie ufaj Lisie, to zła osoba. Znam ją od 20 lat". To nie powstrzymuje jej przed korzystaniem z usług twojego męża

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Warto zaznaczyć, że niektórzy celebryci faktycznie posiadają w swoich domach prywatne miejsca do modlitwy lub refleksji duchowej. Jednym z takich przykładów jest znany restaurator Wojciech Modest Amaro, który pokazał swoją prywatną kaplicę w programie "Uwaga! Kulisy sławy". Regularnie zaprasza tam wiernych, aby wspólnie się modlili i celebrowali obrzędy religijne.

Dla Idy Nowakowskiej jej wiara jest ważna, ale nie oznacza to, że musi mieć prywatny ołtarzyk w swoim domu. Jej otwarta postawa w sprawie duchowości i jej zdolność do wyrażania swoich przemyśleń są inspirujące dla wielu ludzi, niezależnie od tego, czy w ich domach znajduje się miejsce do modlitwy, czy nie.

Poznanie relacji z Bogiem absolutnie żywej, poprzez Słowo i Eucharystię, zmieniło mnie jako człowieka w stosunku do drugiej osoby. Przestałem być egoistycznymi, przestałem zapatrywać się tylko w obsesyjny perfekcjonizm mojej pracy. To naprawdę jest wielopłaszczyznowe uzdrowienie – podkreślił restaurator. 

Najważniejsze jest to, że każda osoba ma prawo wyrażać swoją wiarę w sposób, który jest dla niej najbardziej autentyczny i komfortowy. Ida Nowakowska jest doskonałym przykładem osoby, która nie boi się mówić otwarcie o swojej wierze i wartościach, które kierują jej życiem. Jej szczerość i autentyczność w tej kwestii stanowią inspirację dla wielu innych ludzi.

Pisaliśmy również o: Najnowsze oświadczenie menedżera Sylwii Peretti. Co faktycznie wydarzyło się za kulisami

Może zainteresuje Cię to: Czy Viki Gabor jest najmłodszą milionerką? Oto jej szacowane dochody

Przypominamy o: Sebastian Karpiel-Bułecka zdradza prawdę o swoim związku z Pauliną Krupińską. Plotki o rozstaniu rozwiane