Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, stała się godną następczynią swojej mamy. Mimo młodego wieku dziewczyna opiekuje się braćmi, studiuje i staje się prawdziwą gwiazdą.

W wywiadzie Ewelina Ruckgaber, która stanęła na scenie z Oliwią, opowiedziała o tym, jak postrzega młodą początkującą zawodniczkę.

Jak Oliwia przychodziła do nas do serialu, to rozpoczynała swoją naukę w szkole aktorskiej. Ciężko mi się wypowiadać na temat jej talentu, ponieważ mam z nią mało scen. Nie boję się tego powiedzieć, że na początku miała problemy dykcyjne, ciężko było jej się skupić, nie do końca była pewna przed tą kamerą. Teraz, po czasie – dykcyjnie o niebo lepiej, aktorsko dużo lepiej to wychodzi, dużo luźniej. Na pewno musi mieć jakieś talent, skoro te nauki, które pobiera – nie idą na marne – oceniła przed naszymi kamerami.

Jedna z ostatnich sesji zdjęciowych dziewczyny rozpaliła wyobraźnię wszystkich jej fanów.

Popularne wiadomości teraz

Byłam zaskoczona śmiałą prośbą moich przyszłych swatów. Ale prawdziwy cios przyszedł po słowach mojego własnego syna

Przeszłam na emeryturę, spakowałam rzeczy męża i wysłałam go do domu mojej matki na wsi. Całe życie marzyłam o rozwodzie

Oto jak nauczycielowi udało się powstrzymać wyśmiewanie dziecka. Prawdziwy nauczyciel

Kiedy mężczyzna dowiedział się, kogo poślubi jego córka, prawie stracił panowanie nad sobą, a powodem była stara wrogość

Pisaliśmy również o: Kevin Mglej opowiada o swoich planach ślubnych z Roksaną Węgiel. "Dziękuję, że jesteś"

Może zainteresuje Cię to: Tragiczna strata. Lech i Danuta Wałęsowie żegnają syna. Los ich nie rozpieszczał

Przypominamy o: Życie u boku Karola Strasburgera. Wspomnienia jego pierwszej żony budzą zamieszanie