Ostatnio tancerz zamieścił efekty nowej sesji zdjęciowej, co wywołało burzę komentarzy.

Zobaczmy, co kryje się za tymi zmysłowymi kadrami i jak zareagowała jego nowa partnerka.

Pierwsza i jedna z najważniejszych postaci w życiu uczuciowym Marcina Hakiel to jego poprzedni związek z Kasią Cichopek.

Para była jedną z najbardziej rozpoznawalnych par show-biznesu w Polsce, ale ich rozstanie na początku zeszłego roku zaskoczyło wielu fanów. Jednak tancerz szybko znalazł się w nowym związku, a jego wybranką była tajemnicza mieszczanka Krotoszyna o imieniu Dominika.

Niestety, miłość Marcina i Dominiki nie trwała długo, a kobieta postanowiła zakończyć tę relację. Powód? Informator "Faktu" podzielił się nieco więcej szczegółów:

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„Babciu, czy dostaniemy pierogi: Nie, one są dla Andrzeja, dla was już zrobiłam kanapki z margaryną”

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

Marcin mówi, że jest gotowy na nowy związek, ale prawda jest taka, że on nie jest jeszcze w stanie zbudować poważnej relacji i się zdeklarować. Traktował to bardziej jak przyjaźń. Dominika jest starsza od niego, ma małą córkę, mieszka poza Warszawą, oczekiwała, że Marcin podejmie jakieś kroki, by mogła przeprowadzić się do stolicy. Gdy się ma tak małe dziecko, nie można żyć w wiecznych rozjazdach. On niestety nie wychodził z inicjatywą.

Jednak Marcin Hakiel szybko nie pozostał singlem. W mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się materiały, na których towarzyszy mu nowa partnerka, również o imieniu Dominika, ale znana jako miłośniczka podróży.

Pod koniec września tancerz opublikował na Instagramie efekty swojej najnowszej sesji zdjęciowej. Na fotografiach pojawił się w kurtce skórzanej, którą odsłonił, aby wyeksponować swoje muskularne ramiona.

Jego zalotne spojrzenie w kierunku obiektywu z pewnością przykuło uwagę wielu fanów. Jednak najciekawsze jest to, jak na te zdjęcia zareagowała jego nowa partnerka, Dominika, która nie pozostała obojętna na te zmysłowe kadry. Nie zastanawiajmy się więc dłużej, jakie emocje budzi ta para na co dzień.

Życie uczuciowe Marcina Hakiel zawsze jest źródłem zainteresowania i spekulacji. Jego zmysłowa sesja zdjęciowa jest jednym z wielu epizodów w życiu tego cenionego artysty, który nieustannie przyciąga uwagę fanów i mediów. Będziemy trzymać rękę na pulsie i czekać, co przyniesie przyszłość w jego życiu miłosnym.

Pisaliśmy również o: Kevin Mglej opowiada o swoich planach ślubnych z Roksaną Węgiel. "Dziękuję, że jesteś"

Może zainteresuje Cię to: Tragiczna strata. Lech i Danuta Wałęsowie żegnają syna. Los ich nie rozpieszczał

Przypominamy o: Julia Wróblewska niespodziewanie pokazała wszystkim pozytywny wynik testu. Fani zaniemówili