Wszystko za sprawą jej niezwykłej przemiany, która wywołała niemałe poruszenie i przykuła uwagę fanów. Celebrytka zdecydowała się na odważną fryzurę i oszałamiający strój na pokazie mody, dzięki czemu wyglądała jak prawdziwa lalka Barbie.

Danuta Martyniuk w ostatnim czasie zyskuje na niezależności i pewności siebie, wychodząc z cienia męża. Nie tylko zafundowała sobie serię zabiegów upiększających, ale także aktywnie uczestniczy w różnego rodzaju wydarzeniach, takich jak bankiety czy pokazy mody. Tam śmiało pozuje na czerwonym dywanie, olśniewając fotografów swoim blaskiem.

Ostatnio wzięła udział w prestiżowym pokazie mody organizowanym przez Marzenę Kuleszę. Na tę wyjątkową okazję Danuta wybrała połyskującą ciemną sukienkę ozdobioną marynarskimi akcentami. Jednak to nie sukienka skradła show. Uwagę wszystkich przykuła jej zupełnie nowa fryzura.

Pani Martyniuk zdecydowała się na odważną metamorfozę, farbując włosy na jasny blond i pozwalając im nieco się wydłużyć. Teraz może pochwalić się długimi kosmykami, które elegancko związała w kucyk. Niektóre pasma grzywki delikatnie okalają jej twarz, dodając jej uroku i wdzięku.

Te zmiany w wyglądzie Danuty Martyniuk sprawiły, że niektórzy zaczęli porównywać ją do lalki Barbie. Jej stylizacja przypominała kultową lalkę, co nie pozostało niezauważone przez obserwatorów. Można śmiało powiedzieć, że Zenek Martyniuk ma teraz w domu prawdziwą Barbie, która urzeka swoim nowym wyglądem.

Popularne wiadomości teraz

"Mama płacze i prosi, żebym pomagała siostrze. Od kiedy tata odszedł, są biedni. Mówię: „Nikt mi nie pomagał, więc niech ona się nauczy”

W wieku 54 lat Bóg obdarzył Agnieszkę cudem, a raczej trzema cudami. To była trójka dzieci od jej ukochanego męża, ale sąsiedzi zaczęli ją potępiać

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

"Mam 62 lata, mąż ma 68 lat. Wkrótce się rozwodzimy. Moje życie rodzinne się skończyło: on spędził u niej 3 dni"

To nie pierwsza odważna przemiana Danuty Martyniuk. Od dłuższego czasu pracuje nad swoim wizerunkiem i z powodzeniem eksperymentuje z różnymi stylami. Jej odwaga w kształtowaniu własnego wizerunku bez wątpienia wzbudza podziw i aplauz licznych fanów.

Danuta Martyniuk udowodniła, że potrafi zaskakiwać i błyszczeć na różnych polach, nie tylko jako żona znanego artysty, ale także jako niezależna osobowość w świecie show-biznesu. Jej najnowsza metamorfoza to kolejny przykład na to, że potrafi inspirować innych swoją odwagą i kreatywnością.

Pisaliśmy również o: Żona Olbrychskiego zdradza rodzinną tajemnicę. Jest matką chrzestną gwiazdora TVP

Może zainteresuje Cię to: Agnieszka Chylińska wywołuje euforię wśród fanów. Ogłasza "Niespodziankę"

Przypominamy o: Wysokość emerytury Marii Winiarskiej zaskoczy każdego, kto dowie się, ile ona wynosi. "Przez pół wieku ciężko pracowałam"