W wywiadzie udzielonym jednemu z dziennikarzy, Allan wyznał, że rozważał zmianę swojego wyznania i przejście na islam. Jednak ta nietypowa deklaracja spotkała się z ostrą krytyką i kontrowersjami.

Allan Krupa, choć młody, już zyskał sobie pewne uznanie w branży muzycznej i w show-biznesie. Jego zaangażowanie w muzykę oraz aspiracje rapperskie nie pozostają bez uwagi, dlatego też coraz częściej udziela się w mediach i na różnego rodzaju wywiadach.

To właśnie podczas jednego z nich, dla programu Żurnalisty, Allan zaskoczył opinię publiczną swoim niespodziewanym wyznaniem.

W trakcie rozmowy na temat religii, Allan przyznał, że przez pewien okres zastanawiał się nad zmianą swojego wyznania na islam. Młody artysta wyraził chęć zgłębienia tej religii i zrozumienia jej głównych nauk, zaznaczając, że nie podjąłby takiej decyzji pochopnie. Wyraził również zainteresowanie lekcjami zawartymi w Koranie i uważał, że mogą mu one pomóc w życiu.

Jednak to wyznanie Allana Krupy wywołało kontrowersje i negatywne reakcje wśród internautów. Wielu z nich uważało, że słowa młodego rapera były niedojrzałe i nieodpowiednie. W szczególności zwracano uwagę na błąd językowy, w którym użył słowa "muzułmanin" zamiast "muzułmanie". Internauci zarzucali mu brak odpowiedniego szacunku wobec religii oraz jej traktowanie jak mody.

Popularne wiadomości teraz

Nie, moja droga wnuczko. Po pierwsze, jestem stara, a po drugie, nie jestem twoją służącą

Synu, zabierz mnie do domu, zabierz mnie do domu, synu. Ukryję się gdzieś w kącie i zostanę kilka dni we własnym domu

Kiedy mężczyzna dowiedział się, kogo poślubi jego córka, prawie stracił panowanie nad sobą, a powodem była stara wrogość

Mąż z niecierpliwością czekał na narodziny syna, ale kiedy po raz pierwszy zobaczyłam dziecko, pomyślałam, że on podejrzewa mnie o niewierność

Reakcje na słowa Allana Krupy były różnorodne, ale wielu ludzi wyraziło dezaprobatę wobec jego wypowiedzi. Młody artysta zaznaczył, że ostatecznie nie zdecydował się na zmianę wyznania, co może oznaczać, że nadal interesuje się różnymi dziedzinami i kulturami, w tym również religijnymi. Jednak jego wyznanie wzbudziło wiele kontrowersji i przypomniało, że tematy związane z religią wymagają delikatności i szacunku.

Pisaliśmy również o: Żona Olbrychskiego zdradza rodzinną tajemnicę. Jest matką chrzestną gwiazdora TVP

Może zainteresuje Cię to: Agnieszka Chylińska wywołuje euforię wśród fanów. Ogłasza "Niespodziankę"

Przypominamy o: Wysokość emerytury Marii Winiarskiej zaskoczy każdego, kto dowie się, ile ona wynosi. "Przez pół wieku ciężko pracowałam"