Przede wszystkim, przestała mieszkać z rodzicami, stając się dorosłą, niezależną kobietą.

Mimo że jest córką prezydenta, Kinga postanowiła obrać własną ścieżkę życiową. To, co szczególnie rzuca się w oczy, to jej niezależność finansowa i wybór miejsca zamieszkania.

W 2020 roku Kinga przeprowadziła się do Warszawy i początkowo zamieszkała wraz z rodzicami w Pałacu Prezydenckim. Jednak po pewnym czasie zdecydowała się na samodzielność i wynajęła mieszkanie od swojej koleżanki. To były ważne kroki w jej życiu, które pokazują jej gotowość do budowania własnej przyszłości.

Mieszkanie Kingi Dudy znajduje się w centrum miasta i składa się z dwóch pokoi. Według informacji z social mediów Kingi Dudy, to miejsce stało się dla niej ważne zarówno pod względem mieszkalnym, jak i zawodowym. Kinga podjęła pracę w renomowanej kancelarii prawnej, co jest kolejnym dowodem jej niezależności i zaangażowania w karierę zawodową.

Ostatnio, media uchwyciły moment, gdy Kinga Duda opuszczała swoje mieszkanie na warszawskiej Ochocie. Towarzyszył jej funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa, który dba o jej bezpieczeństwo, będąc córką prezydenta. To wydarzenie pokazuje, że jej miejsce zamieszkania jest ściśle monitorowane ze względów bezpieczeństwa.

Popularne wiadomości teraz

Synu, zabierz mnie do domu, zabierz mnie do domu, synu. Ukryję się gdzieś w kącie i zostanę kilka dni we własnym domu

Przy grobie ukochanej Andrzej spotkał zagadkową kobietę, a gdy spojrzał w jej oczy, zastygł ze zdziwienia

Córka zostawiła syna w sierocińcu i uciekła, ale ojciec nie mógł na to pozwolić i przygarnął wnuka. Nikt nie spodziewał się tego, co stało się później

Mąż z niecierpliwością czekał na narodziny syna, ale kiedy po raz pierwszy zobaczyłam dziecko, pomyślałam, że on podejrzewa mnie o niewierność

Mieszkanie Kingi Dudy znajduje się w odrestaurowanej, starej kamienicy w reprezentacyjnej części dzielnicy. To modna okolica, gdzie ceny mieszkań są znacząco wyższe niż w innych częściach miasta. Wynajem 48-metrowego mieszkania w jej sąsiedztwie może kosztować około 4,5 tysiąca złotych miesięcznie.

Dziennik "Fakt" postanowił także zbadać, ile trzeba byłoby zapłacić za mieszkanie w tej okolicy. Za 44-metrowe jednopokojowe mieszkanie trzeba byłoby zapłacić około 666 tysięcy złotych, podczas gdy za 72-metrowe mieszkanie z dwoma pokojami o wysokim standardzie cena sięga 1,2 miliona złotych. To pokazuje, że Kinga Duda mieszka w bardzo ekskluzywnej i kosztownej okolicy.

Warto również wspomnieć, że Kinga Duda, zanim przeprowadziła się do Warszawy, mieszkała w mieszkaniu spółdzielczym należącym do swoich rodziców. Jednak, zgodnie z oświadczeniem majątkowym Andrzeja Dudy, prezydent zdecydował się sprzedać to mieszkanie. Umowa przedwstępna została podpisana w lutym, a prezydent otrzymał nawet 86 tysięcy złotych zadatku.

Podsumowując, życie Kingi Dudy zmieniło się znacząco od czasu, kiedy jej ojciec został prezydentem. Stała się niezależną kobietą, podjęła pracę i wynajęła mieszkanie w prestiżowej okolicy Warszawy. To pokazuje jej dążenie do samodzielności i osobistego rozwoju, niezależnie od jej rodziny i politycznej sytuacji w kraju.

Pisaliśmy również o: Najmłodsi synowie Jarosława Bieniuka na świetnych zdjęciach. Podobieństwo małego Kazika do taty zaskakuje

Może zainteresuje Cię to: Piotr i Agata Rubik zamierzają zostać się na stałe poza Polską? Żona muzyka powiedziała całą prawdę

Przypominamy o: Radosna niespodzianka. Magda Gessler w oczekiwaniu na wielki ślub