Przede wszystkim, przestała mieszkać z rodzicami, stając się dorosłą, niezależną kobietą.

Mimo że jest córką prezydenta, Kinga postanowiła obrać własną ścieżkę życiową. To, co szczególnie rzuca się w oczy, to jej niezależność finansowa i wybór miejsca zamieszkania.

W 2020 roku Kinga przeprowadziła się do Warszawy i początkowo zamieszkała wraz z rodzicami w Pałacu Prezydenckim. Jednak po pewnym czasie zdecydowała się na samodzielność i wynajęła mieszkanie od swojej koleżanki. To były ważne kroki w jej życiu, które pokazują jej gotowość do budowania własnej przyszłości.

Mieszkanie Kingi Dudy znajduje się w centrum miasta i składa się z dwóch pokoi. Według informacji z social mediów Kingi Dudy, to miejsce stało się dla niej ważne zarówno pod względem mieszkalnym, jak i zawodowym. Kinga podjęła pracę w renomowanej kancelarii prawnej, co jest kolejnym dowodem jej niezależności i zaangażowania w karierę zawodową.

Ostatnio, media uchwyciły moment, gdy Kinga Duda opuszczała swoje mieszkanie na warszawskiej Ochocie. Towarzyszył jej funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa, który dba o jej bezpieczeństwo, będąc córką prezydenta. To wydarzenie pokazuje, że jej miejsce zamieszkania jest ściśle monitorowane ze względów bezpieczeństwa.

Popularne wiadomości teraz

"Przestałam dawać pieniądze mojej matce i siostrze i natychmiast przestałam być mile widzianym gościem w ich domu"

"Moja synowa domaga się kredytu hipotecznego, mimo że mieszkamy we własnym mieszkaniu. Mówi, że myśli o mężu, ale ja jej nie wierzę"

"Kiedy mój były mąż poprosił mnie, żebym do niego wróciła, myślałam, że za mną tęskni: wszystko okazało się prostsze, potrzebował sprzątaczki"

"Każdego dnia widziałem moją żonę siedzącą na kanapie z włączonym telefonem: jestem tym zmęczony, muszę coś zmienić"

Mieszkanie Kingi Dudy znajduje się w odrestaurowanej, starej kamienicy w reprezentacyjnej części dzielnicy. To modna okolica, gdzie ceny mieszkań są znacząco wyższe niż w innych częściach miasta. Wynajem 48-metrowego mieszkania w jej sąsiedztwie może kosztować około 4,5 tysiąca złotych miesięcznie.

Dziennik "Fakt" postanowił także zbadać, ile trzeba byłoby zapłacić za mieszkanie w tej okolicy. Za 44-metrowe jednopokojowe mieszkanie trzeba byłoby zapłacić około 666 tysięcy złotych, podczas gdy za 72-metrowe mieszkanie z dwoma pokojami o wysokim standardzie cena sięga 1,2 miliona złotych. To pokazuje, że Kinga Duda mieszka w bardzo ekskluzywnej i kosztownej okolicy.

Warto również wspomnieć, że Kinga Duda, zanim przeprowadziła się do Warszawy, mieszkała w mieszkaniu spółdzielczym należącym do swoich rodziców. Jednak, zgodnie z oświadczeniem majątkowym Andrzeja Dudy, prezydent zdecydował się sprzedać to mieszkanie. Umowa przedwstępna została podpisana w lutym, a prezydent otrzymał nawet 86 tysięcy złotych zadatku.

Podsumowując, życie Kingi Dudy zmieniło się znacząco od czasu, kiedy jej ojciec został prezydentem. Stała się niezależną kobietą, podjęła pracę i wynajęła mieszkanie w prestiżowej okolicy Warszawy. To pokazuje jej dążenie do samodzielności i osobistego rozwoju, niezależnie od jej rodziny i politycznej sytuacji w kraju.

Pisaliśmy również o: Najmłodsi synowie Jarosława Bieniuka na świetnych zdjęciach. Podobieństwo małego Kazika do taty zaskakuje

Może zainteresuje Cię to: Piotr i Agata Rubik zamierzają zostać się na stałe poza Polską? Żona muzyka powiedziała całą prawdę

Przypominamy o: Radosna niespodzianka. Magda Gessler w oczekiwaniu na wielki ślub