Po intensywnym roku związek doszedł do punktu kulminacyjnego, kiedy to pojawiły się informacje o ich rozstaniu. Oboje przestali obserwować się na platformach społecznościowych i usunęli większość wspólnych zdjęć. Jednakże, ostatnie wydarzenia sugerują, że miłość między nimi mogła odrodzić się na nowo.

Okres letni był dla Dody wyjątkowo trudny. Poza przygotowaniami do swojej trasy koncertowej "Aquaria Tour", artystka musiała zmierzyć się z trudnościami w życiu osobistym. To wszystko wydarzyło się tuż przed jej udziałem w programie Polsatu. Wówczas Doda postanowiła zwrócić się do mediów i dziennikarzy z prośbą o uszanowanie jej prywatności.

Napisała wówczas:

Byłam głupia, bo 100 razy mówiłam, że nie będę pokazywać swojego związku w sieci, a mój jedyny progres był taki, że nie chodziłam na ścianki i nie dawałam żadnego wywiadu, a jednak na Instagramie też nie można pokazywać. Nigdzie, k*rwa, nie można pokazywać (...) Muszę wyciągnąć wnioski. Jak teraz nie wyciągnę wniosków, to już nie wiem. Jeżeli jest jakikolwiek moment, żeby to zatrzymać, zmienić, to chyba to jest ten. Taka lekcja, że ja pie*dolę - powiedziała przed kamerami.

W programie "Doda. Dream Show" piosenkarka ujawniła przyczyny rozpadu swojego związku z Dariuszem Pachutem. Wyznała, że czuje się teraz głupio, ponieważ wcześniej wielokrotnie deklarowała, że nie będzie udostępniać swojego życia prywatnego w mediach społecznościowych. Niestety, okazało się, że nawet na Instagramie to się nie udało, co stało się źródłem frustracji. Doda podkreśliła, że musi teraz wyciągnąć wnioski z tej sytuacji i wykorzystać ją jako cenną lekcję życiową.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż zostawił mnie w chwili, gdy dostałam mieszkanie po babci: ta reakcja dała mi do myślenia”

„Mój mąż i ja żyliśmy w raczej niekomfortowych warunkach: my też tak żyliśmy, czy jesteście w jakiś sposób lepsi od nas”

"Według standardów mojego męża nie robię wystarczająco dużo dla jego córki. Dlaczego uważa, że w ogóle powinnam coś robić"

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Wydaje się jednak, że Doda rzeczywiście wyciągnęła odpowiednie wnioski z przeszłości. W ostatni weekend pojawiła się jako jedna z gwiazd koncertu "Roztańczony PGE Narodowy". Po zakończeniu wydarzenia została przyłapana z Dariuszem Pachutem, co wywołało lawinę spekulacji na temat stanu ich związku.

Czy to oznacza, że para wróciła do siebie? Według informacji "Super Express", tak właśnie się stało! Źródło donosi, że mimo rozstania, postanowili walczyć o swoją wyjątkową relację. To trwało kilka tygodni, ale ostatecznie udało im się dojść do porozumienia i znaleźć kompromis.

Doda i Dariusz Pachut znów są razem. Jednakże, żaden z nich nie ma zamiaru komentować swojego życia prywatnego, aby uniknąć popełnienia błędów z przeszłości.

Ten powrót do miłości między Dodą a Dariuszem Pachutem może okazać się ważnym krokiem w ich życiu.

Rozstali się, ale postanowili walczyć o swoją wyjątkową relację. Trwało to kilka tygodni, ale udało im się dojść do porozumienia i wypracować kompromis. Znowu są razem.

Relacje w show-biznesie często są narażone na presję mediów i opinii publicznej, ale wydaje się, że para postanowiła dać swojej miłości drugą szansę. Czas pokaże, jak potoczy się ich historia i czy uda im się zachować związek w prywatności, która jest teraz dla nich szczególnie cenna. Dla fanów Dodą i Pachuta to na pewno dobra wiadomość, że ich ulubieni artyści znów są razem i mogą cieszyć się swoją miłością w spokoju."

Pisaliśmy również o: Tajemnicze mieszkanie Kingi Dudy. Co wiadomo o jej luksusowym apartamencie

Może zainteresuje Cię to: Piotr i Agata Rubik zamierzają zostać się na stałe poza Polską? Żona muzyka powiedziała całą prawdę

Przypominamy o: Radosna niespodzianka. Magda Gessler w oczekiwaniu na wielki ślub