Jednak ostatnio ta znana postać przeszła niezwykłą metamorfozę i zaskoczyła wszystkich swoją decyzją. Po spektakularnym zabiegu medycyny estetycznej, Danuta Martyniuk zadebiutowała jako modelka na wybiegu podczas pokazu mody w Krotoszycach. To wydarzenie przyciągnęło uwagę mediów, ale to nie koniec niespodzianek.

Jednym z głównych tematów rozmów i doniesień była nie tylko jej odnowiona prezencja, ale także jej wyrażone pragnienie. Danuta Martyniuk wyznała publicznie, że chciałaby ponownie podjąć pracę jako pielęgniarka na oddziale onkologicznym. To zawód, który wykonywała przez wiele lat i teraz pragnie do niego wrócić, aby pomagać chorym pacjentom.

Podczas wywiadu okazało się, iż spełnieniem jej marzeń jest powrót do pracy, do szpitala, do łóżek chorych pacjentów, gdzie pracowała wiele lat realizując się zawodowo jako pielęgniarka na oddziale onkologicznym szpitala.

Podczas wywiadu z Kaliną Ben Sirą, prowadzącą wydarzenie, Danuta wyznała swoje marzenie o powrocie do pracy w szpitalu i niesieniu pomocy potrzebującym. Kalina Ben Sira, znana m.in. z programu "Alchemia zdrowia i urody" w TVP Kobieta, była wzruszona tymi słowami. Wspomniała, że wieczór należał do Danuty, a jej szczera rozmowa o pragnieniu powrotu do pielęgniarstwa była jednym z głównych momentów tego wydarzenia.

Danuta Martyniuk zrezygnowała z pracy w szpitalu onkologicznym kilkanaście lat temu, gdy zamieszkała w Grabówce za Białymstokiem z mężem Zenkiem. Wówczas brak prawa jazdy sprawił, że dojazd do pracy był trudny. Teraz, po latach, czuje się bardziej niezależna i pewna siebie. Wyraziła przekonanie, że niesienie pomocy innym jest jej powołaniem i jest gotowa wrócić do pracy pielęgniarki.

Popularne wiadomości teraz

Przeszłam na emeryturę, spakowałam rzeczy męża i wysłałam go do domu mojej matki na wsi. Całe życie marzyłam o rozwodzie

Córka zostawiła syna w sierocińcu i uciekła, ale ojciec nie mógł na to pozwolić i przygarnął wnuka. Nikt nie spodziewał się tego, co stało się później

Oto jak nauczycielowi udało się powstrzymać wyśmiewanie dziecka. Prawdziwy nauczyciel

Kiedy mężczyzna dowiedział się, kogo poślubi jego córka, prawie stracił panowanie nad sobą, a powodem była stara wrogość

To prawda, coraz częściej myślę, żeby za jakiś czas wrócić do zawodu pielęgniarki. Zawsze czułam w sobie chęć niesienia pomocy innym ludziom i jak pracowałam zawodowo czułam satysfakcję.

Decyzja Danuty o powrocie do zawodu pielęgniarki spotkała się z szerokim zainteresowaniem i wsparciem fanów. To dowód na to, że można realizować swoje marzenia i pragnienia w każdym wieku, a pomoc innym zawsze pozostaje wartością nadrzędną.

Danuta Martyniuk udowodniła, że niezależnie od sławy i statusu społecznego, zawsze można wrócić do korzeni i działać na rzecz innych. Jej historia inspiruje i pokazuje, że spełnienie marzeń nie zna wieku.

Pisaliśmy również o: Długo oczekiwane wieści od сiężarnej Małgorzaty Tomaszewskiej z TVP. Jest powód do radości

Może zainteresuje Cię to: Aleksander Kwaśniewski jest w ciężkim stanie. Coraz trudniej jest mu się poruszać

Przypominamy o: Justyna Steczkowska żegna swoją mamę: "Robiłam te wszystkie rzeczy, które robią pielęgniarze"