Po udanym debiucie w polskim show-biznesie, postanowiła podjąć kolejne ambitne wyzwanie. Teraz ujawniła, że planuje otworzyć szkołę, w której będzie kształcić przyszłe modelki. Co jeszcze zdradziła o swoim nowym przedsięwzięciu?

Caroline Derpienski, znana ze swojego zaangażowania w działania na rzecz rozwoju osobistego i promocji zdrowego podejścia do życia, zdobyła ogromną popularność wśród swoich zwolenników. Jej autentyczność i przystępność przyciągają uwagę, a jej głos ma znaczenie na polskiej scenie internetowej.

Ostatnio Caroline Derpienski zaskoczyła wszystkich kolejnym projektem: otwarciem szkoły dla modelek. Modelka planuje dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z przyszłymi modelkami, aby pomóc im w rozwoju kariery w świecie mody.

Jednak to, co wyróżnia plan Caroline, to jego charakter charytatywny. Pierwsza tura kursów w jej szkole będzie całkowicie darmowa, a dodatkowo Caroline planuje dołożyć od siebie na cele charytatywne.

W rozmowie z portalem "Party.pl" Caroline wyjawiła:

Popularne wiadomości teraz

Kiedy koledzy z klasy zaczęli śmiać się z jej syna, w jednej sekundzie postawiła ich wszystkich na swoim miejscu

Historia z życia wzięta. Mąż zniknął na tydzień i wrócił cały obdarty ze łzami w oczach

Nieznane fakty. Jak Gabriel Seweryn wprowadził zamieszanie do relacji z matką przed odejsciem

W szpitalu położniczym wszyscy patrzyliśmy z góry na Annę i jej dziecko. Ale 15 lat później, kiedy się spotkałyśmy, poczułam się nieswojo

Jeżeli chodzi o szkołę modelek, pierwsza tura będzie kompletnie za darmo i wręcz my dokładamy od siebie na cele charytatywne. Następne edycje będą płatne tysiąc złotych od osoby, ale to już będzie w stu procentach na cele charytatywne, więc ja nie jestem w Polsce, tak ja mi hejterzy zarzucają, dla korzyści zarobkowych. Ja więcej od siebie dokładam, żeby coś zmienić, żeby coś nowego wprowadzić.

Caroline Derpienski wyraźnie daje do zrozumienia, że jej celem nie jest jedynie zarobek, ale przede wszystkim wsparcie i rozwijanie nowych talentów. Poprzez swoją szkołę modelek chce dać szansę młodym kobietom, jednocześnie wspierając cele charytatywne.

Pisaliśmy również o: Agnieszka Chylińska wprowadza nietypową nutę do kościoła. Zaskakujący towarzysz na mrzy

Może zainteresuje Cię to: Tancerz Marcin Hakiel zdradza plan na powiększenie rodziny. Dzieci tancerza będą mieli rodzeństwo

Przypominamy o: Kasia Kowalska pokazala niesamowite zdjęcia córki w wieku 26 lat. "Rok temu prawie straciłam życie"