Amerykańska piosenkarka Katy Perry i angielski aktor Orlando Bloom zaręczyli się jeszcze rok temu. Teraz dowiadujemy się, że Katty Perry jest w ciąży. O tym, gwiazda poinformowała cały świat przez swój nowy teledysk, który nazywa się  "Never Worn White".

Magda Gessler i jej dodatkowe dochody. Czy mało jej swoich restauracji?

Popularne wiadomości teraz

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Trudne przeżycia Anny Dereszowskiej z teściami. Historia, która ciężko uwierzyć

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

Tomasz Lis zaczął mówić o odejściu. Dziennikarz miał już wszystko przygotowane na X dzień. "Na razie mam wybraną ulubioną miejscówkę"

Na końcu możemy zauważyć jej ciążowy brzuszek, który tak swiętnie pasuje do pięknej Katy Perry. Po tym, gwiazda tak samo zamieściła na swoim profilu w Instagram, filmik z teledysku, gdzie ona prezentuje się w białej, długiej sukieńce i tam ona wpost trzymała się za swój brzuszek. 

Pod postem pojawiło się sporo zachwycającyh komentarzy od internautów, które gratułowali piosenkarkę z radosną wiadomością. 

Dom spokojnej starości i przedszkole w jednym miejscu

Gratulacje dla Ciebie i Orlando!

Gratulacje! Tak bardzo się cieszę z Waszego szczęścia!

O mój Boże, to wspaniale! Miłość do dziecka, które rośnie w Tobie, jest niepowtarzalna! Jestem tak bardzo podekscytowana! Tak się cieszę, że znalazłaś w życiu prawdziwe szczęście, a będzie ono coraz większe z racji tego, że zostaniesz mamą!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com