To nie tylko wirtuozi w swoich dziedzinach, ale także świetni przedsiębiorcy, którzy zbudowali osobiste marki i rozwinęli się w różnych obszarach działalności. Wspólnie zbudowali ogromny majątek, który w tym roku budzi szczególne zainteresowanie i zdumienie.

Choć obecność Lewandowskich w mediach jest powszechna, niewiele osób zdaje sobie sprawę z rzeczywistej wartości ich majątku.

Zgodnie z najnowszymi danymi przedstawionymi przez magazyn "Wprost", rodzina Lewandowskich jest warta około 679 milionów złotych, co plasuje ich na 94. miejscu wśród najbogatszych Polaków. To znaczące osiągnięcie, biorąc pod uwagę, że konkurencja wśród najbogatszych jest ogromna.

Robert Lewandowski, jako jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, zarabia znaczące sumy dzięki swoim umiejętnościom na boisku i kontraktom reklamowym z renomowanymi firmami. Jego wyjątkowe zdolności sprawiły, że stał się prawdziwą ikoną futbolu. Jednak sukces Roberta to nie tylko efekt jego umiejętności sportowych. On i jego żona Anna konsekwentnie budowali swoje marki i poszerzali swoją działalność poza świat sportu.

Anna Lewandowska, znana jako trenerka fitness i dietetyk, prowadzi własny biznes, w tym linię produktów żywnościowych i odzieżową. Jej zaangażowanie w zdrowy tryb życia przyciąga ogromną liczbę fanów. To sprawiło, że jej marka stała się cenioną nazwą w dziedzinie wellness.

Popularne wiadomości teraz

"Czy to normalne, że jakiś tam kolega podrywa moją żonę i przyjaźni się z moim synem. Postanowiłem poobserwować"

„Jesteś tu nikim. Boję się, wpuszczać cię na próg, nie wiem, co robiłaś przez te 15 lat we Włoszech": trudno uwierzyć, że tak mówi moja matka"

„Straciłem rodzinę przez przeklęty test DNA. Co musiałem myśleć, kiedy mój syn w ogóle nie podobny do mnie”

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

Pomimo sukcesów zawodowych i rozwoju swoich marek, Lewandowscy kładą ogromny nacisk na rodzinę. Para ma dwie córki: sześcioletnią Klarę i trzyletnią Laurę. Starsza z córek uczęszcza do prestiżowej brytyjskiej szkoły w Barcelonie, gdzie nauka odbywa się w języku hiszpańskim i angielskim. Szkoła Klary jest uważana za jedną z najlepszych na świecie, a roczne czesne wynosi około 60 000 złotych, co pokazuje ich zobowiązanie do zapewnienia dzieciom najlepszej edukacji.

Anna Lewandowska podkreśla, że obecnie dostosowuje swój kalendarz do potrzeb dzieci, zwłaszcza że Klara uczęszcza do szkoły za granicą i nie ma możliwości jej opuszczać. Mimo sukcesów zawodowych i finansowych rodzice dążą do zapewnienia dzieciom najlepszego startu w życie.

Muszę przyznać, że jestem już tą mamą, która wpadła w sidła edukacji, czyli dostosowanie teraz kalendarza już nie do męża, do którego się dostosowałam przez całe życie, tylko teraz do dzieci. Ponieważ Klara już chodzi do szkoły i chodzi do brytyjskiej szkoły, gdzie nie ma możliwości jej opuszczania, więc zdecydowanie jestem rzadziej w Polsce.

Majątek Lewandowskich to efekt ciężkiej pracy i zdecydowanego podejścia do budowania swojej kariery i biznesu. To także przykład na to, jak ważna jest dla nich edukacja ich dzieci, która jest kluczem do ich przyszłego sukcesu. Wszystko to sprawia, że Robert Lewandowski i Anna Lewandowska są nie tylko znani jako ikony sportu i fitness, ale także jako inspiracja dla wielu ludzi, którzy dążą do osiągnięcia sukcesu w różnych dziedzinach życia.

Pisaliśmy również o: Skomplikowana prawda o ojcu Adama Małysza. Co tak wstrząsnęło jego relacją z ojcem

Może zainteresuje Cię to: Ujawniona data ślubu Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. Szczegóły ich planów

Przypominamy o: Kazik Staszewski trafił do szpitala. Kult musiał odwołać koncerty. "Bardzo nam przykro"