Od dawna chciałam mieć psa. Jednak przestrzeń i wynajmowany pokój nie pozwalały mi na to. Kilka miesięcy temu przeprowadziłam się do własnego mieszkania, które odziedziczyłam po babci.

Moja przyjaciółka pracowała w schronisku dla zwierząt, więc bez wahania wybrałam psa. Od razu przypadliśmy sobie do gustu.

Jak powiedział mój przyjaciel, był wyszkolonym psem, nawet z paszportem. Poprzedni właściciele przeprowadzili się do innego kraju i zostawili psa tutaj.

Pewnego razu byłam późno w pracy i musiałam wyprowadzić Rexa późno w nocy. Jak zwykle poszliśmy do naszego ulubionego parku: pies pobiegł za ogrodzenie, aby załatwić swoje sprawy. Poszłam dalej, wiedząc, że dogoni mnie, gdy skończy.

Spacerowałam, pogoda była bardzo ładna, jak to późną jesienią, ciepło. Nagle słyszę głosy: " Zobacz jaka piękna dziewczyna! Poznajmy się — cześć kochanie! Pobawimy się? Serce uciekło mi w pięty. Wszystko jest zimne.

Popularne wiadomości teraz

Byłam zaskoczona śmiałą prośbą moich przyszłych swatów. Ale prawdziwy cios przyszedł po słowach mojego własnego syna

Synu, zabierz mnie do domu, zabierz mnie do domu, synu. Ukryję się gdzieś w kącie i zostanę kilka dni we własnym domu

Przy grobie ukochanej Andrzej spotkał zagadkową kobietę, a gdy spojrzał w jej oczy, zastygł ze zdziwienia

Kiedy mężczyzna dowiedział się, kogo poślubi jego córka, prawie stracił panowanie nad sobą, a powodem była stara wrogość

Wokół nie było nikogo — pusty park. Mentalnie modliłam się o pomoc. Kiedy jeden z tych bandziorów mnie złapał, krzyknęłam. Nie wiedziałam, co jeszcze mogę zrobić. Sama nie mogłam nic zrobić. I wtedy stało się coś, czego nawet się nie spodziewałam.

Mój Rex usłyszał mój krzyk i jak potężne zwierzę warknął i zaatakował jednego z gwałcicieli, powalił go, złapał drugiego za pośladki i odciągnął ode mnie. Nigdy nie słyszałam takiego krzyku. W ciągu zaledwie kilku sekund mój pies powalił dwóch dorosłych mężczyzn. Stałam tam i nie mogłam otrząsnąć się z szoku. Przede mną leżały dwa jęczące ciała.

Rex nie chciał puścić i warczał, gdy ktoś próbował go ruszyć. Gdy już opanowałam szok, zadzwoniłam na policję. O dziwo, przyjechali dość szybko.

A kiedy zobaczyli zdjęcie, ich twarze były bardziej niż zaskoczone. Oczywiście, że byli: pies wciąż trzymający pośladki jednego z gwałcicieli, drugi prawie nieprzytomny leżący obok niego i ja — wysoki na sześć stóp mężczyzna w czapce.

Sytuacja zaskoczyła mężczyzn. Mówili do niego "fu-fu", a on zastygł w bezruchu, patrzył tylko na mnie i marszczył brwi, ale nie odrywał wzroku od pośladków przestępcy. Musiałam interweniować. Gdy tylko go zawołałam, Rex natychmiast puścił pośladki mężczyzny. Byłam bardzo zaskoczona, bo przygarnęłam go zaledwie kilka miesięcy temu, i to jako dorosłego. A on słucha tylko mnie!

Pisaliśmy również o: Kiedy moja ukochana odeszła, jej córka nagle pojawiła się, aby porozmawiać o jej dziedzictwie. Jej słowa bardzo mnie zaskoczyły

Może zainteresuje Cię to: Kolor szminki dla kobiet po 50. roku życia. Wizażystka wymieniła pięć odcieni szminek, które postarzają kobiety

Przypominamy o: Kulisy finansowego sukcesu Roberta Lewandowskiego na rok 2023. Kwota zwala z nóg