Nasz ojciec nie jest surowy, ale ja zawsze trzymam rękę na pulsie. Moja córka jest bardzo posłuszną i inteligentną dziewczyną. Niedawno powiedziała mi, że ma chłopaka. Zawsze dzieli się ze mną swoimi sekretami.

Pytałam, co to za chłopak, co to za mężczyzna. Co więcej, moja córka ma 15 lat, więc lepiej jest zwracać większą uwagę na dzieci w tym wieku. Wtedy zaproponowałam córce, żeby zaprosiła do nas swojego chłopaka.

Chłopak był w jej wieku, z równoległej klasy. Był inteligentny, dobrze wychowany i naprawdę go lubiłam. Moja córka była szczęśliwa, że pozwoliłam im często nas odwiedzać. Chłopiec zaczął przychodzić 2-3 razy w tygodniu.

Siedzieli w pokoju mojej córki do wieczora i nie wychodzili. Zastanawiałam się, co oni tam robią przez cały ten czas. Do mojej głowy zaczęły wkradać się nie najprzyjemniejsze myśli, martwiłam się o moje dziecko. Po cichu podeszłam do jej drzwi i zaczęłam nasłuchiwać. Nie było żadnego hałasu, tylko kompletna cisza...

"Musieli zasnąć" - pomyślałam na początku. Ale potem postanowiłam uchylić trochę drzwi. Zobaczyłem zupełnie niewinny obrazek: oboje słuchali muzyki przez słuchawki i malowali obraz na dużym płótnie. To było bardzo słodkie i romantyczne.

Popularne wiadomości teraz

"Mamy z przyjaciółką po 60 lat. Postanowiłyśmy zamieszkać razem i wynająć mieszkanie"

"Czy to normalne, że jakiś tam kolega podrywa moją żonę i przyjaźni się z moim synem. Postanowiłem poobserwować"

„Dwa lata temu pojechałam na pracę i poznałam tam starszego ode mnie mężczyznę. Teraz oczekujemy dziecka, ale co powiedzą moje i jego dzieci”

„Straciłem rodzinę przez przeklęty test DNA. Co musiałem myśleć, kiedy mój syn w ogóle nie podobny do mnie”

Zawstydziłam się nawet swoich myśli. Kiedy dzieci spojrzały na mnie pytająco, zaprosiłam je na kolację, a one chętnie do mnie dołączyły. Musisz więc częściej ufać swoim dzieciom, zwłaszcza jeśli zostały dobrze wychowane.

Pisaliśmy również o: Kiedy po 10 latach beznadziejnych prób wreszcie urodziłam trojaczki w wieku 48 lat, zamiast mi pogratulować, wszyscy wokół zaczęli mnie potępiać

Może zainteresuje Cię to: W tajemnicy przed mężem zaoszczędziłam sporą sumę pieniędzy na starość, a teraz los postawił mnie przed wyborem

Przypominamy o: Wychodząc z sali, w której odbywało się moje wesele, usłyszałam rozmowę moich bliskich przyjaciólek. I się zaczęło