Rzecz w tym, że przez ostatnie dziesięć lat starałam się zajść w ciążę, ale bezskutecznie.

Lekarze tylko pokiwali głowami, mówiąc, że powinniśmy mieć dzieci wcześniej. Ale moi krewni poradzili mi, żebym nie wydawała tyle pieniędzy i adoptowała dziecko z sierocińca.

Ale ja chciałam mieć własne dziecko, zaznać radości ciąży, pić wino i karmić swoje dziecko. Kiedy byłam młodsza, nie myślałam o dzieciach, ponieważ miałam trudne relacje z moim pierwszym mężem.

Adam i ja pobraliśmy się dość młodo, mieliśmy po dwadzieścia lat. Wkrótce zaczął doprowadzać mnie do szału, ale nasz związek zakończył się z powodu jego zazdrości. Dużo czasu zajęło mi dojście do siebie po tak negatywnym doświadczeniu. A potem spotkałam miłość mojego życia.

Leo nie był jak inni mężczyźni, troszczył się o mnie i chciał poważnego związku. To z nim zaczęłam marzyć o dzieciach.

Popularne wiadomości teraz

Nieznane fakty. Jak Gabriel Seweryn wprowadził zamieszanie do relacji z matką przed odejsciem

Polski show-biznes w żałobie. Gabriel Seweryn z "Królowych życia" nie żyje

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

Kiedy w końcu zaszłam w ciążę po czwartej próbie, byliśmy szczęśliwi. Leo wspierał mnie przez całą ciążę, nawet podczas porodu był obecny i dzielnie trzymał mnie za rękę.

Po urodzeniu dzieci nasze życie się zmieniło. Wiele osób nie waha się wyrażać o nas negatywnych opinii. Uważają, że posiadanie trójki dzieci w naszym wieku jest niedopuszczalne.

Pisaliśmy również o: Wróciłem z pracy i postanowiłem sprzedać dom rodziców w wiosce. Ale gdy tylko wszedłem na podwórko, zaparło mi dech w piersiach

Może zainteresuje Cię to: Po odejściu mojego ojczyma wszyscy czekali na spadek. Ponieważ był bogaty, zostawił każdemu z nas mieszkanie

Przypominamy o: W wieku siedemnastu lat Marta zaszła ze mną w ciążę, zamieszkaliśmy razem. Ale pewnego dnia przeżyliśmy nieszczęście