Rzecz w tym, że przez ostatnie dziesięć lat starałam się zajść w ciążę, ale bezskutecznie.

Lekarze tylko pokiwali głowami, mówiąc, że powinniśmy mieć dzieci wcześniej. Ale moi krewni poradzili mi, żebym nie wydawała tyle pieniędzy i adoptowała dziecko z sierocińca.

Ale ja chciałam mieć własne dziecko, zaznać radości ciąży, pić wino i karmić swoje dziecko. Kiedy byłam młodsza, nie myślałam o dzieciach, ponieważ miałam trudne relacje z moim pierwszym mężem.

Adam i ja pobraliśmy się dość młodo, mieliśmy po dwadzieścia lat. Wkrótce zaczął doprowadzać mnie do szału, ale nasz związek zakończył się z powodu jego zazdrości. Dużo czasu zajęło mi dojście do siebie po tak negatywnym doświadczeniu. A potem spotkałam miłość mojego życia.

Leo nie był jak inni mężczyźni, troszczył się o mnie i chciał poważnego związku. To z nim zaczęłam marzyć o dzieciach.

Popularne wiadomości teraz

"Czy to normalne, że jakiś tam kolega podrywa moją żonę i przyjaźni się z moim synem. Postanowiłem poobserwować"

"Kochana, mylisz się. Jak byłaś tutaj nikim, tak i pozostaniesz. Będziesz musiała się z tym pogodzić": nie byłam gotowa tego wysłuchiwać"

"Kupiłam ciastka do herbaty i poszłam do domu kochanki męża. Na początku nie była zadowolona, ale okazało się, że można się dogadać"

"Mam 62 lata, mąż ma 68 lat. Wkrótce się rozwodzimy. Moje życie rodzinne się skończyło: on spędził u niej 3 dni"

Kiedy w końcu zaszłam w ciążę po czwartej próbie, byliśmy szczęśliwi. Leo wspierał mnie przez całą ciążę, nawet podczas porodu był obecny i dzielnie trzymał mnie za rękę.

Po urodzeniu dzieci nasze życie się zmieniło. Wiele osób nie waha się wyrażać o nas negatywnych opinii. Uważają, że posiadanie trójki dzieci w naszym wieku jest niedopuszczalne.

Pisaliśmy również o: Wróciłem z pracy i postanowiłem sprzedać dom rodziców w wiosce. Ale gdy tylko wszedłem na podwórko, zaparło mi dech w piersiach

Może zainteresuje Cię to: Po odejściu mojego ojczyma wszyscy czekali na spadek. Ponieważ był bogaty, zostawił każdemu z nas mieszkanie

Przypominamy o: W wieku siedemnastu lat Marta zaszła ze mną w ciążę, zamieszkaliśmy razem. Ale pewnego dnia przeżyliśmy nieszczęście