Katarzyna nie miała szczęścia do mężczyzn. Jej pierwszy mąż nigdy nie opuszczał spódnicy. Kiedy ona była na treningu, on zabawiał się w ich mieszkaniu z dziewczyną. Katarzyna wracała wcześnie do domu i przyłapywała go z dziewczyną.

Pozostali mężczyźni również mieli problemy. Katarzyna nie mogła znaleźć tego właściwego. Kiedy wyszła za mąż po raz szósty, poczuła, że to ten jedyny. Do tego czasu przeszła na sportową emeryturę i nikomu nie mówiła o swojej przeszłości.

Szósty mąż przeżył z Katarzyną trzy szczęśliwe lata, po czym złożył pozew o rozwód. Mężczyzna niczego Katarzynie nie wyjaśnił, spakował się i wyprowadził. Katarzyna długo rozpaczała, aż poznała Andrzeja.

Siódmy mąż różnił się od poprzednich zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie. Był silny, spokojny i szczery. Traktował Katarzynę z miłością i naprawdę nie rozumiał, jak byli mężowie mogli zostawić taką kobietę. Gdy Katarzyna spała, Andrzej zabrał z telefonu żony numer jej szóstego męża.

Gdy żona wyszła do pracy, zadzwonił do jej byłego - Halo, czy to Łukasz? - Tak, halo. A z kim rozmawiam? - Andrzej to obecny mąż Katarzyny. Chciałem z tobą porozmawiać. Możesz poświęcić mi trochę czasu? - Jasne, jak się masz? Co u Katarzyny? - Wszystko w porządku. Chciałam cię o coś zapytać, mogę? - Śmiało, pomogę ci w każdy możliwy sposób.

Popularne wiadomości teraz

"Poszłam na randkę z bardzo miłym mężczyzną, byłam nim zafascynowana przez cały wieczór, dopóki czegoś nie zrobił"

"Kiedy mój były mąż poprosił mnie, żebym do niego wróciła, myślałam, że za mną tęskni: wszystko okazało się prostsze, potrzebował sprzątaczki"

"Każdego dnia widziałem moją żonę siedzącą na kanapie z włączonym telefonem: jestem tym zmęczony, muszę coś zmienić"

Kobieta pamięta, jak jej ojciec, który porzucił rodzinę, wysłał jej cały list, gdy poprosiła go o kupno nowych butów

Dlaczego opuściłeś Katarzynę? Po prostu odszedłeś bez wyjaśnienia. Nie mogę zrozumieć, jak taka piękna kobieta mogła się rozwieść sześć razy. - Przyjacielu, byłeś ostatnio w szpitalu? - Nie, dlaczego to dziwne pytanie?

Więc nie pokłóciłeś się jeszcze z Katarzyną. Raz się pokłóciłem i tak mnie spoliczkowała, że spędziłem tydzień w szpitalu. Ona po prostu nie nauczyła się polegać na swojej sile w karierze.

Pewnie nie wiesz, że jest mistrzynią sportu w karate. Jak się z nią pokłócisz, to oberwiesz" - śmiał się Łukasz. Ale Andrzejowi nie było do śmiechu. Był poważnie przerażony. Jeszcze tego samego dnia spakował swoje rzeczy, zostawił na stole liścik dla Katarzyny i wyszedł. Kobieta znów została sama.

Pisaliśmy również o: Moja 15-letnia córka zamknęła się w pokoju z chłopakiem, a ja postanowiłam dowiedzieć się, co robią. To, co usłyszałam, zaparło mi dech w piersiach

Może zainteresuje Cię to: Anna wiedziała, że każdej nocy jej mąż udawał się do swojej kochanki. Wymyśliwszy plan zemsty, bez wahania wprowadziła go w życie

Przypominamy o: Ponieważ moja emerytura nie była wystarczająca, zatrudniłam się jako sprzątaczka. Kiedy otrzymałam pensję, natychmiast się rozpłakałam