Pierwsze oznaki zbliżającego się rozpadu rodziny dały o sobie znać 3 lata temu. Mąż często zostawał po pracy do późna, a czasem w ogóle nie wracał do domu. Mieszkali w tym samym domu, ale byli jak sąsiedzi.

Wkrótce mąż odmówił nawet kupienia jej obiadu. Na początku Anna myślała, że kochanka jej męża jest kimś z innego świata. Może była, może nie, to nie miało znaczenia. Ale ktoś do niego dzwonił i prosił, żeby przyszedł... a jej mąż wychodził i wracał dopiero wczesnym rankiem.

Pewnego dnia jej mąż zostawił telefon w kuchni i poszedł wziąć prysznic. Anna nie mogła oprzeć się pokusie, przekopała się przez niego i znalazła ich wspólne zdjęcia. Była taka młoda, nie po trzydziestce.

I dlaczego to zrobiła? Przecież to było coś z koszmaru, a teraz stało się rzeczywistością. Kiedy jej mąż ponownie wyjechał, Anna już nie płakała. Po prostu otworzyła rodzinny album i zaczęła przeglądać stare rodzinne zdjęcia. Następnie podarła je i wyrzuciła do kosza. "To jest właściwe miejsce dla nich", pomyślała Anna w swojej głowie.

Wszystko, czego pragnęła, to zemsta. Ale jak to zrobić? Zranić go - ale oni mają dzieci, one nie przeżyją... Pewnej nocy, kiedy Anna obudziła się po raz enty z rzędu, zauważyła torebkę męża na stole. Znajdował się w niej sprzęt ochronny. "Może powinnam go przekłuć?" pomyślała i oprzytomniała: gdyby jego kochanka zaszła w ciążę, na pewno by do niej poszedł.

Popularne wiadomości teraz

"Mama płacze i prosi, żebym pomagała siostrze. Od kiedy tata odszedł, są biedni. Mówię: „Nikt mi nie pomagał, więc niech ona się nauczy”

W wieku 54 lat Bóg obdarzył Agnieszkę cudem, a raczej trzema cudami. To była trójka dzieci od jej ukochanego męża, ale sąsiedzi zaczęli ją potępiać

„Dwa lata temu pojechałam na pracę i poznałam tam starszego ode mnie mężczyznę. Teraz oczekujemy dziecka, ale co powiedzą moje i jego dzieci”

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

Ale jej plan zemsty okazał się znacznie prostszy. Anna poszła do kuchni, wzięła dużo pieprzu, oleju i łyżkę. Roztarła i wymieszała wszystko razem. Spróbowała tego językiem i paliło jak diabli. Po wykonaniu kilku prostych manipulacji strzykawką, odłożyła wszystko z powrotem i odłożyła torebkę w to samo miejsce.

To była pierwsza noc, kiedy Anna spała słodko i spokojnie. A potem nadszedł dzień. Znów zadzwonił telefon jej męża, a on od razu do niej przybiegł. Nie było go przez trzy dni. Anna zaczęła się martwić i zaczęła dzwonić do szpitali.

Jej męża nigdzie nie było. Wrócił kilka dni później, spał w osobnym pokoju, ale już zaczął jeść kolację przygotowaną przez żonę, czasem nawet uśmiechając się do niej. To, co działo się podczas intymności, już Annie nie przeszkadzało. Osiągnęła swój cel: była skończona, została pomszczona.

Pisaliśmy również o: Moja 15-letnia córka zamknęła się w pokoju z chłopakiem, a ja postanowiłam dowiedzieć się, co robią. To, co usłyszałam, zaparło mi dech w piersiach

Może zainteresuje Cię to: W tajemnicy przed mężem zaoszczędziłam sporą sumę pieniędzy na starość, a teraz los postawił mnie przed wyborem

Przypominamy o: Wychodząc z sali, w której odbywało się moje wesele, usłyszałam rozmowę moich bliskich przyjaciólek. I się zaczęło