Mój syn ma 43 lata. Rozwiódł się z pierwszą żoną, by poślubić młodszą kobietę. Nie pouczałem go. Nie jest już małym chłopcem. Dla mnie najważniejsze jest to, że jest szczęśliwy.

Żaden z moich znajomych nie wątpił, że młoda kobieta wyszła za mąż wyłącznie ze względu na pieniądze syna. Aby nie puścić tak godnego pozazdroszczenia mężczyzny i mocniej związać go ze sobą, moja synowa natychmiast zaszła w ciążę.

"Pewnego dnia mój syn przyszedł do nas radosny. Lśnił jak nowa moneta. Powodem jego radości było badanie USG żony. Zgodnie z wynikami badania lekarze stwierdzili, że urodzi się chłopiec. W końcu zawsze marzył o spadkobiercy swojego biznesu.

Mój mąż był tak samo podekscytowany tą wiadomością, jak mój syn. Miał też własne marzenie — aby jego wnuk nosił jego imię. Frol to stare, rzadkie imię. Niedługo potem postanowiliśmy z mężem odwiedzić syna i synową i porozmawiać o imieniu dla wnuka.

Mój syn zajmuje się firmą, a żona domem. Zadałam więc synowej nurtujące nas pytanie: "Jak zdecydowałaś się nadać imię swojemu synowi?" "Nie zastanawiałam się nad tym" - odpowiedziała obojętnie - "A może nazwać go po swoim dziadku?". Moja synowa roześmiała się w odpowiedzi. Pomyślała o swoim ojcu, którego nigdy nie poznała.

Popularne wiadomości teraz

"Mama płacze i prosi, żebym pomagała siostrze. Od kiedy tata odszedł, są biedni. Mówię: „Nikt mi nie pomagał, więc niech ona się nauczy”

"Czy to normalne, że jakiś tam kolega podrywa moją żonę i przyjaźni się z moim synem. Postanowiłem poobserwować"

„Dwa lata temu pojechałam na pracę i poznałam tam starszego ode mnie mężczyznę. Teraz oczekujemy dziecka, ale co powiedzą moje i jego dzieci”

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

Kiedy zrozumiała, że nie mam na myśli jej ojca, powiedziała: "Nie. To imię będzie mu dokuczać w szkole. Nie chcę nawet o tym rozmawiać" - odparła moja synowa. "Mój syn nawet nie powiedział słowa przeciwko swojej żonie.

A mój mąż nawet zbladł. Dopiero co czekał na wnuka, był bliski spełnienia swojego marzenia, a teraz takie rozczarowanie. Dlaczego moja synowa tak lekceważy teścia? Przecież nie dość, że odmówiła, to jeszcze przedstawiła swoją odpowiedź bezczelnym spojrzeniem. Próbowałam przekonać syna - nie chce kłócić się z żoną. A mój mąż nie chce go więcej widzieć po demarche synowej.

Pisaliśmy również o: Zięć zadzwonił późno w nocy i powiedział, że żony nie ma w domu. A tego, co wydarzyło się później, nikt się nie spodziewał

Może zainteresuje Cię to: "Mamo, nie mamy nic do jedzenia. Musisz natychmiast iść do pracy". Po tych słowach syna kobieta nie mogła już dłużej wytrzymać

Przypominamy o: Polska pogrążona jest w żałobie. Odeszła aktorka serialu "Czterej pancerni i pies" w wieku 87 lat