Pobraliśmy się i natychmiast zaszłam w ciążę. Urodziłam dwójkę wspaniałych dzieci i poświęciłam cały swój czas rodzinie. Mój mąż i ja planowaliśmy wynająć mieszkanie, ale moi rodzice dali nam jednopokojowe mieszkanie na nasz ślub.

Mieszkanie jest przytulne, dobrze wyremontowane, z zabudowaną kuchnią. Ale dzieci dorastają, najstarszy wkrótce pójdzie do pierwszej klasy i nie ma gdzie odrabiać lekcji. Mój mąż wraca z pracy zmęczony, nie może nawet odpocząć.

Nie mówię o moim życiu osobistym, w ogóle go nie mamy, dzieci śpią ze mną i mężem na kanapie. Moja teściowa mieszka sama w trzypokojowym mieszkaniu, jej mąż wyjechał za granicę i nigdy nie wrócił.

Namówiłam męża, żeby poprosił ją o zamianę mieszkań. Co prawda jej mieszkanie jest w złym stanie technicznym, ale mi to nie przeszkadza, z czasem możemy je wyremontować i dokupić meble.

Najważniejsze, że dzieci będą miały swój pokój, a my swój. Nie sądziłam, że może odmówić swojemu jedynemu synowi. Nie pomogła nam w żaden sposób, a my też nie prosiliśmy jej o pomoc. Ale ona stanowczo odmówiła swojemu synowi i powiedziała nam, żebyśmy nie liczyli na jej mieszkanie. Kupiła własne mieszkanie i nie zamierza go nikomu oddawać.

Popularne wiadomości teraz

Byłam zaskoczona śmiałą prośbą moich przyszłych swatów. Ale prawdziwy cios przyszedł po słowach mojego własnego syna

Synu, zabierz mnie do domu, zabierz mnie do domu, synu. Ukryję się gdzieś w kącie i zostanę kilka dni we własnym domu

Przeszłam na emeryturę, spakowałam rzeczy męża i wysłałam go do domu mojej matki na wsi. Całe życie marzyłam o rozwodzie

Oto jak nauczycielowi udało się powstrzymać wyśmiewanie dziecka. Prawdziwy nauczyciel

Jesteśmy młodzi i możemy sami zarobić na mieszkanie. Próbowałam też z nią porozmawiać, ale powiedziała, że temat jest zamknięty. Przed posiadaniem dzieci powinniśmy byli najpierw pomyśleć o mieszkaniu.

Mówi, że nie jest nikomu nic winna. Jej mąż ma dobrą pensję, ale nie da się żyć i oszczędzać na mieszkanie. Jej syn i dwoje wnuków mieszkają w jednopokojowym mieszkaniu, a ona sama w trzypokojowym. Jej mieszkanie jest duże, a na podwórku znajduje się park, w którym dzieci mogą się bawić.

Latem możemy wychodzić na zewnątrz, ale przez całą zimę dzieci są zmuszone przebywać w jednym pokoju. I wkrótce nie mam pojęcia, gdzie dzieci będą spać. Nie mogą wiecznie spać ze mną! Czy mógłbyś mi powiedzieć, jak przekonać moją teściową?

Pisaliśmy również o: Nie było go w tym domu od sześciu lat. Odkąd jego żona powiedziała. "Wybieraj: albo ja, albo twoja matka"

Może zainteresuje: Świat kina pogrążony jest w żałobie. Gwiazda "Przyjaciół" Matthew Perry odszedł w wieku 54 lat

Przypominamy o: Po słowach dziewczyny Anna nie mrugnęła okiem i wyrzuciła ją. Ale wkrótce stało się coś, co sprawiło, że kobieta straciła spokój