Ja mam 40 lat, on 65. Kochamy się, ale boję się osądu naszych krewnych. Czy powinnam oddać dziecko? Mój chłopak mówi, że zaopiekuje się dzieckiem, prosi mnie, żebym je zatrzymała, ale ja czuję się jak między dwoma ogniami.

Cała ta historia zaczęła się po tym, jak mój mąż mnie zdradził. Wyrzuciłam go z domu, on poszedł do kochanki, a ja zostałam sama. Nasze dzieci są już dorosłe, najstarsza córka wyszła za mąż, najmłodsza studiuje i mieszka w akademiku.

Bliska przyjaciółka, która przeprowadziła się do innego kraju dziesięć lat wcześniej, zaprosiła mnie do siebie na odpoczynek, a gdybym chciała, mogłabym tam nawet zostać.

Wkrótce znalazłam tam dobrą pracę, zaoszczędziłam trochę pieniędzy i kupiłam małą działkę, aby zbudować tam dom. Od dawna marzyłem o domu nad morzem i w końcu moje marzenie stopniowo się spełniało.

I wtedy poznałam miejscowego bogacza. Zostałam zatrudniona przez jego syna, aby pomóc jego choremu ojcu i opiekować się nim (z wykształcenia jestem pielęgniarką). Pomimo swojego wieku i choroby, wciąż był bardzo silny w łóżku.

Popularne wiadomości teraz

Polska pogrążona w żałobie. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość" i "Ojca Mateusza"

W szpitalu położniczym wszyscy patrzyliśmy z góry na Annę i jej dziecko. Ale 15 lat później, kiedy się spotkałyśmy, poczułam się nieswojo

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

Moja siostrzenica szantażuje mnie i oskarża mojego syna przed moją teściową. Reakcja teściowej na to wszystko mnie zdumiała

Dwa czy trzy razy i zaszłam w ciążę. Kochamy się, chcemy razem wychowywać dziecko, ale na początek on jest już chory, stary i może nawet nie dożyć narodzin naszego dziecka. Poza tym jego rodzina pomyśli, że zaszłam w ciążę celowo, żeby zagarnąć jego majątek.

A co powiedzą moje dzieci? Niby mam niańczyć wnuki, ale nie chce mi się chwytać za duszę. Mam też marzenia o wybudowaniu domu nad morzem, ale z dzieckiem w ramionach będzie to nierealne. Co powinnam zrobić?

Pisaliśmy również o: Nie było go w tym domu od sześciu lat. Odkąd jego żona powiedziała. "Wybieraj: albo ja, albo twoja matka"

Może zainteresuje: Świat kina pogrążony jest w żałobie. Gwiazda "Przyjaciół" Matthew Perry odszedł w wieku 54 lat

Przypominamy o: Po słowach dziewczyny Anna nie mrugnęła okiem i wyrzuciła ją. Ale wkrótce stało się coś, co sprawiło, że kobieta straciła spokój