Mam nadzieję, że nadal jest tak piękna jak w swojej "młodości". Siedziała na końcu kawiarni i wydawało mi się, że stała się jeszcze piękniejsza.

Ale moja krótkowzroczność dała o sobie znać. Przede mną siedziała kobieta, której twarz była pokryta wypełniaczami.

Z jej dawnych ust nie zostało nic, teraz były to dwa wielkie pierogi. Do tego miała przekłuty na starość nos. Masza wciąż patrzyła na nią przez telefon, a potem nawet powiedziała:

-"Czy ty w ogóle śledzisz mnie na Instagramie?

Na tym jednak jej wypowiedzi się nie kończą: "Mam też tatuaże. Oto mój rękaw. I na udzie. Ale nie zamierzam ci ich pokazywać".

Popularne wiadomości teraz

Kiedy koledzy z klasy zaczęli śmiać się z jej syna, w jednej sekundzie postawiła ich wszystkich na swoim miejscu

Historia z życia wzięta. Mąż zniknął na tydzień i wrócił cały obdarty ze łzami w oczach

W szpitalu położniczym wszyscy patrzyliśmy z góry na Annę i jej dziecko. Ale 15 lat później, kiedy się spotkałyśmy, poczułam się nieswojo

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

- Odetchnąłem z ulgą. -"Możesz je jednak pokazać." Rozpiął dżinsy.

- "Nie ma potrzeby, już przejrzałem twój Instagram. Przy okazji, jest tam w różnych bikini i pozach. Myślałem, że robią to tylko dziewczyny z niektórych służb, ale nie matka dwójki dzieci.

Wydawało mi się, że Marta nie może pogodzić się z tym, że się starzeje. Młodość nie jest wieczna, pozostaje w starym rodzinnym albumie i nie może być kontynuowana na Instagramie.

Kobieta ma obsesję na punkcie pogoni za młodością, wyda każde pieniądze, pójdzie do każdego chirurga, kosmetologa, a nawet magików.

Jeśli dasz jej wolną rękę, sprzeda duszę diabłu za młodość, jeśli tylko uda jej się go znaleźć. Moja przyjaciółka wybrała inną drogę, poszła na Zumbę, ćwiczyła przez rok i zrezygnowała, najwyraźniej zmęczona tym. Potem tak przytyła, że teraz ciągle siedzi i marzy o powrocie.

Są też skrajne przypadki. Kobieta zaczyna ubierać się jak nastolatka, chodzi do lokali bez swojego wieku, tańczy na stołach. Rano jej ciało pokazuje, że nie jest już nastolatką i być może dopiero wtedy zdaje sobie z tego sprawę.

Moja przyjaciółka związała się z młodym specjalistą IT, który jest o połowę młodszy od niej. Zostawiła męża i córkę. Woziła go po całej Europie. W końcu mu się znudziła i odszedł do młodej kobiety.

Dopiero pod koniec życia kobieta zdaje sobie sprawę, że przegrała walkę o młodość. Kiedy zaczyna akceptować siebie taką, jaka jest.

Pisaliśmy również o: Kiedy nadszedł czas narodzin naszego trzeciego dziecka, postanowiłam przypomnieć rodzicom o naszej sytuacji z mieszkaniem

Może zainteresuje:  Michał Wiśniewski skazany na więzienie. Dramat w życiu artysty. "W ciągu tygodnia zostanie złożony wniosek"

Przypominamy o: Cieszyłam się, że moje córki wyszły za mąż i zamieszkały ze swoimi mężami. Szybko jednak zniweczyły moje marzenia o spokojnej starości