Mam nadzieję, że nadal jest tak piękna jak w swojej "młodości". Siedziała na końcu kawiarni i wydawało mi się, że stała się jeszcze piękniejsza.

Ale moja krótkowzroczność dała o sobie znać. Przede mną siedziała kobieta, której twarz była pokryta wypełniaczami.

Z jej dawnych ust nie zostało nic, teraz były to dwa wielkie pierogi. Do tego miała przekłuty na starość nos. Masza wciąż patrzyła na nią przez telefon, a potem nawet powiedziała:

-"Czy ty w ogóle śledzisz mnie na Instagramie?

Na tym jednak jej wypowiedzi się nie kończą: "Mam też tatuaże. Oto mój rękaw. I na udzie. Ale nie zamierzam ci ich pokazywać".

Popularne wiadomości teraz

Irena chce odpocząć, bo odkąd urodziła Zofię, zapomniała. Ale matka mówi, że jej całe życie powinno kręcić się wokół córki

Na swoje wesele wojownik zabrał jako świadka najlepszego przyjaciela. To, że nie jest człowiekiem, nie stanowiło problemu

"Kupiłam ciastka do herbaty i poszłam do domu kochanki męża. Na początku nie była zadowolona, ale okazało się, że można się dogadać"

"Mam 62 lata, mąż ma 68 lat. Wkrótce się rozwodzimy. Moje życie rodzinne się skończyło: on spędził u niej 3 dni"

- Odetchnąłem z ulgą. -"Możesz je jednak pokazać." Rozpiął dżinsy.

- "Nie ma potrzeby, już przejrzałem twój Instagram. Przy okazji, jest tam w różnych bikini i pozach. Myślałem, że robią to tylko dziewczyny z niektórych służb, ale nie matka dwójki dzieci.

Wydawało mi się, że Marta nie może pogodzić się z tym, że się starzeje. Młodość nie jest wieczna, pozostaje w starym rodzinnym albumie i nie może być kontynuowana na Instagramie.

Kobieta ma obsesję na punkcie pogoni za młodością, wyda każde pieniądze, pójdzie do każdego chirurga, kosmetologa, a nawet magików.

Jeśli dasz jej wolną rękę, sprzeda duszę diabłu za młodość, jeśli tylko uda jej się go znaleźć. Moja przyjaciółka wybrała inną drogę, poszła na Zumbę, ćwiczyła przez rok i zrezygnowała, najwyraźniej zmęczona tym. Potem tak przytyła, że teraz ciągle siedzi i marzy o powrocie.

Są też skrajne przypadki. Kobieta zaczyna ubierać się jak nastolatka, chodzi do lokali bez swojego wieku, tańczy na stołach. Rano jej ciało pokazuje, że nie jest już nastolatką i być może dopiero wtedy zdaje sobie z tego sprawę.

Moja przyjaciółka związała się z młodym specjalistą IT, który jest o połowę młodszy od niej. Zostawiła męża i córkę. Woziła go po całej Europie. W końcu mu się znudziła i odszedł do młodej kobiety.

Dopiero pod koniec życia kobieta zdaje sobie sprawę, że przegrała walkę o młodość. Kiedy zaczyna akceptować siebie taką, jaka jest.

Pisaliśmy również o: Kiedy nadszedł czas narodzin naszego trzeciego dziecka, postanowiłam przypomnieć rodzicom o naszej sytuacji z mieszkaniem

Może zainteresuje:  Michał Wiśniewski skazany na więzienie. Dramat w życiu artysty. "W ciągu tygodnia zostanie złożony wniosek"

Przypominamy o: Cieszyłam się, że moje córki wyszły za mąż i zamieszkały ze swoimi mężami. Szybko jednak zniweczyły moje marzenia o spokojnej starości