Jednak jej życie prywatne kryje wiele tajemnic, które w pewnym sensie kontrastują z jej publicznym wizerunkiem. Córka Lecha Kaczyńskiego przeszła przez trzy małżeństwa, co stanowi ciekawy kontrast do jej politycznych przekonań.

Po raz pierwszy sakramentalne "tak" powiedziała w 2003 roku, stając na ślubnym kobiercu z Piotrem Smuniewskim. Niestety, to małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Następnie Marta związała się z Marcinem Dubienieckim, jednak i ta relacja zakończyła się rozwodem w 2016 roku. Obecnie, jej trzecim mężem jest Piotr Zieliński, z którym dzieli życie od 2018 roku.

Niezwykła historia życia prywatnego Marty Kaczyńskiej nabiera jeszcze większego rozmachu, gdy spojrzymy na aspekt macierzyństwa. W 2007 roku Marta wystąpiła do sądu z wnioskiem o zaprzeczenie ojcostwa Piotra Smuniewskiego. Ostatecznie okazało się, że ojcem jednej z jej córek, Ewy, jest Marcin Dubieniecki.

Ten fakt dotyczył także młodszej siostry Ewy, Martyny. Natomiast trzecią córką Martynki jest kilkuletni Stanisław Lech, owoc związku z aktualnym mężem, Piotrem Zielińskim.

Martyna, obecnie uczennica liceum, zdaje się podążać śladami matki nie tylko w kwestiach rodzinnych, ale również w pasji do jazdy konnej. Obie kobiety często publikują kadry z tych aktywności na swoich profilach w mediach społecznościowych. Warto wspomnieć o incydencie, który miał miejsce jakiś czas temu, kiedy to Martyna stanęła w obronie matki przed krytyką, broniąc tradycyjnych wartości rodzinnych.

Popularne wiadomości teraz

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

"Wyprosiłam teściową z mieszkania. Mąż również nie był zadowolony z jej słów. Akceptujemy jej charakter, ale przekroczyła granice"

"Kupiłam ciastka do herbaty i poszłam do domu kochanki męża. Na początku nie była zadowolona, ale okazało się, że można się dogadać"

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

Jednak najstarsza córka Marty Kaczyńskiej, Ewa, wybrała zupełnie inną ścieżkę życiową. Dorosła już kobieta, postanowiła opuścić Polskę z kilku powodów. Przeżycia sprzed lat, związane ze śmiercią dziadków i intensywnym zainteresowaniem mediów, które stale śledziły ich życie, miały znaczący wpływ na jej decyzję.

Ewa zdecydowała się na kontynuację nauki na Uniwersytecie Yonsei w Seulu, Korei Południowej. Aktualnie studiuje na jednej z najbardziej uznanych katolickich uczelni w Azji. Jej pasją jest również k-pop, co sprawia, że czuje się doskonale w tym azjatyckim środowisku.

Wybór ten z pewnością był również sposobem na uniknięcie presji mediów i traumy związanej z przeszłością. Marta Kaczyńska, przed laty, wyraziła pełne wsparcie dla swojej córki, opisując ją jako zdolną i ambitną.

Czy Ewa Kaczyńska kiedyś wróci do Polski? To pytanie pozostaje otwarte. Możliwe, że po zdobyciu doświadczenia za granicą i nabraniu dystansu do wydarzeń z 2010 roku, zdecyduje się na aktywność polityczną, być może kontynuując rodzinne tradycje. Geny polityczne na pewno przejęła po swoim dziadku, Lechu Kaczyńskim. Dla teraz jednak, studia i życie w Korei Południowej są dla niej priorytetem.

Pisaliśmy również o: Dramatyczna zmiana. Czy matka Daniela nie akceptuje nowej synowej

Może zainteresuje: Nowy rozdział. Agnieszka Woźniak-Starak oświadcza, że już nie chce

Przypominamy o: Amalia została oskarżona przez męża i teściową o bezpłodność i wypędzona z domu