Szczęśliwa polska prezenterka Małgorzata Rozenek-Majdan, która obecnie jest w trzeciej ciąży, podzieliła się radosnym zdjęciem z dnia 8 marca. Na nim gwiazda pozuje z przepięknym bukietem kwiatków.

View this post on Instagram

Od zawsze bardzo lubiłam Dzień Kobiet 👑 mój Tato kupował piękne tulipany lub żonkile nie tylko Mamie i Babciom, ale równie duży bukiet dostawałam ja🌷 będąc małą dziewczynką czułam się jak prawdziwa kobieta😁 zawsze bardzo lubiłam tę kobiecą cześć mnie i zawsze ją pielęgnowałam 🌷 teraz jest mi szczególnie łatwo, bo otaczają mnie niezwykle czuli i opiekuńczy mężczyźni 👨‍👩‍👦‍👦💐 ten przepiękny bukiet to prezent od męża 💜 ale zwróćcie uwagę na tunikę, którą mam na sobie: to prezent od Stasia, mojego starszego syna, którego pasją jest sztuka i m.in krawiectwo. Ta tunika wyszła spod jego rąk. Sam ją zaprojektował, wybrał tkaninę i sam ją uszył. Jestem z Niego niezwykle dumna💜 jest też oczywiście małe słodkie co nieco od młodszego Tadeusza, który dzieli ze mną pasje do słodyczy 😂 W takie dni jak ten szczególnie doceniam jak ogromne mam szczęście 🌸 Kochane Kobietki, mniejsze i większe przyjmijcie proszę od Nas najserdeczniejsze życzenia radości i sił💜💪 sił do walki o swoje i radości z tego płynącej 🌸🌷💐 będę miała dla Was jeszcze jeden ważny prezent, ale to wieczorem 😘 teraz uciekam do moich Panów 🧚‍♀️

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Od zawsze bardzo lubiłam Dzień Kobiet mój Tato kupował piękne tulipany lub żonkile nie tylko Mamie i Babciom, ale równie duży bukiet dostawałam ja będąc małą dziewczynką czułam się jak prawdziwa kobieta zawsze bardzo lubiłam tę kobiecą cześć mnie i zawsze ją pielęgnowałam teraz jest mi szczególnie łatwo, bo otaczają mnie niezwykle czuli i opiekuńczy mężczyźni" - napisała na swoim Instagram Małgorzata Rozenek-Majdan. 

Popularne wiadomości teraz

Rząd planuje prezent finansowy dla emerytów w nowym roku. Co to będzie?

Ciało studentki znaleziono na balkonie. Już wiadomo, co się stało

Marta Manowska i Rafał Brzozowski są parą? Nie ma wątpliwości

Wybierz z obrazka jednego mężczyznę, a przekonasz się jaki jest twój typ faceta. Możesz się zdziwić

Pierwszy wywiad Margaret po jej nieobecności. Jak wyglądała gwiazda?

Poza tym przechwaliła się poszczegółnym prezentem od swojego syna. Nikt do tej pory nie widział, że dziecko polskiej dziennikarki zajmuje się czymś takim.

Ten przepiękny bukiet to prezent od męża ale zwróćcie uwagę na tunikę, którą mam na sobie: to prezent od Stasia, mojego starszego syna, którego pasją jest sztuka i m.in krawiectwo. Ta tunika wyszła spod jego rąk. Sam ją zaprojektował, wybrał tkaninę i sam ją uszył - napisała Małgorzata. 

Sanatorium miłości: starzec Wojtek zdradził prawdziwy powód, po co pojawił się w programie

Gwiazda znajduje się w otoczeniu prawdziwych mężczyzn, które z każdym razem zaskakują jej coraz bardziej. Swoje słowa wdzięczności, prezenterka nie mogła nie napisać. Widać, jaką szczęśliwą i kochaną jest Małgorzata Rozenek-Majdan:

Jestem z Niego niezwykle dumna jest też oczywiście małe słodkie co nieco od młodszego Tadeusza, który dzieli ze mną pasje do słodyczy. W takie dni jak ten szczególnie doceniam jak ogromne mam szczęście. Kochane Kobietki, mniejsze i większe przyjmijcie proszę od Nas najserdeczniejsze życzenia radości i sił do walki o swoje i radości z tego płynącej będę miała dla Was jeszcze jeden ważny prezent, ale to wieczorem teraz uciekam do moich Panów

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana