Tym razem w centrum uwagi znalazła się para młodych artystów – Allan Krupa, syn Edyty Górniak, i jego ukochana Nicol Pniewska. Zabrała ich na konferencję Sylwestra Marzeń z Dwójką, gdzie nie tylko zaskoczyli swoim występem, ale także wzbudzili zainteresowanie swoimi nietypowymi stylizacjami.

19-letni Allan Krupa i 18-letnia Nicol Pniewska od jakiegoś czasu wzbudzali plotki na temat swojego związku, a ostatnio udowodnili, że są nie tylko zgranym duetem w muzyce, ale także w kwestii modowej. Na konferencji Telewizji Polskiej, gdzie wystąpili razem z mamą Allana, para przyciągnęła uwagę nie tylko swoim muzycznym talencie, ale również wyjątkowymi stylizacjami.

Zaskakujące było nie tylko to, że Allan i Nicol postanowili wyjść razem publicznie, ale także, jak doskonale współgrają ze sobą w kwestii ubioru. Oba młode talenty postawiły na luz i wygodę, prezentując się w niemal identycznych stylizacjach. Luźne jeansowe spodnie, oversizowa bluza i jeansowy bezrękawnik to elementy, które obydwoje wybrali na tę wyjątkową okazję.

Nicol wyglądała nie tylko modnie, ale również zrelaksowana, co mogło wynikać zarówno z atmosfery wydarzenia, jak i obecności swojego ukochanego. Para śmiało pozowała do zdjęć, emanując młodzieńczym wdziękiem i radością.

Popularne wiadomości teraz

"Dzięki mojej matce mam teraz trzecią żonę. Nie wpuszczam jej do domu. Mam już dość tej kontroli"

"Moja córka powiedziała mi o swojej trzeciej ciąży i wprowadziła się do mojego mieszkania. Moje życie już nigdy nie będzie takie samo"

"Pewnego dnia otrzymałem telefon, który zmienił moje życie, była to córka znajomego: powiedziała, że nie żyje"

"Swatowie zostali u nas na trzy dni. Wyjechali, a nam brakowało wielu rzeczy w domu. Wydaje się, że to drobiazg, ale jest nieprzyjemne"

Kilka dni temu duet zaskoczył swoich fanów wspólnym utworem "Fake Love", a teraz pokazuje, że potrafią błyszczeć nie tylko na scenie, ale także na czerwonym dywanie. Wybór podobnych strojów może być wyrazem zgrania i jedności pary, co z pewnością zyskało aprobatę publiczności.

Kim jest Nicol Pniewska? 18-latka, córka znanego influencera HighBart, również stawia pierwsze kroki w świecie muzyki, co sprawia, że para dzieli nie tylko miłość, ale również pasję do sztuki dźwiękowej. Ich obecność na konferencji Sylwestra Marzeń z Dwójką to jednocześnie manifestacja wspólnego artystycznego ścieżki, która może przynieść im jeszcze wiele muzycznych sukcesów w przyszłości.

Pisaliśmy również o: Dramat w rodzinie Tomasza Karolaka. Życie aktora zostało podzielone na "przed" i "po". "Dziecko po prostu walczy"

Może zainteresuje: Długo oczekiwane wieści o Stanie Borysie przed świętami Bożego Narodzenia zdziałały cud. Fani nie mogą w to uwierzyć

Przypominamy o: Z życia wzięte. Nastoletnia dziewczyna została matką, co zaskoczyło jej rodzinę. "Przez miesiąc narodziny dziecka trzymałam w tajemnicy"