Jego rodzinę dotknęła tragiczna sytuacja związana z chorobą małej Helenki, która obecnie walczy o życie w wyniku pęknięcia tętniaka w jej głowie. Gwiazdor prosi o wsparcie i pozytywne myśli dla bratanicy.

"Dramat w rodzinie Karolaka: Mała Helenka walczy o ż ycie po pęknięciu tętniaka"

Tomasz Karolak, znany ze swojej prywatności, tym razem postanowił podzielić się trudnymi chwilami, jakie przeżywa jego rodzina.

Aktor zaapelował do społeczności internetowej o pomoc dla bratanicy Helenki, która znalazła się w szpitalu po nagłym pęknięciu tętniaka, wprowadzając ją w śpiączkę. Rodzina, dotąd nieświadoma tej tragedii, błaga o wsparcie i modlitwy.

Popularne wiadomości teraz

"Niedawno zadzwoniła do mnie siostra. Powiedziała, że moja mama potrzebuje pomocy. Ale powiedziałam jej, że nie mam mamy"

"Przez całe życie staraliśmy się z mężem dbać o nasze dzieci i wychowywać je na uczciwych ludzi, ale porzucili mnie na starość"

"Teraz po prostu nie poznaję córki, nasze relacje są bardzo napięte. Ma 16 lat, ubiera się w sposób, który sprawia, że wstydzę się przed sąsiadami"

"Kupiłem mieszkanie na własną rękę i zamiast się cieszyć, moi rodzice zrobili skandal i nie chcą się już ze mną komunikować"

Kochani zawsze staram się pomóc, teraz proszę was o pomoc. Moja rodzina została dotknięta bardzo ciężkim doświadczeniem. Córka mojego brata, Helenka Karolak leży w śpiączce, pękł jej w mózgu tętniak. O niczym nikt nie wiedział. Dziecko po prostu walczy - przekazał fanom Tomasz Karolak.

"Serce dla Helenki: Tomasz Karolak prosi fanów o pozytywne energie"

54-letni aktor przekazał wzruszający apel o pomoc dla małej Helenki, prosząc fanów o przesyłanie pozytywnych myśli i modlitwy. Helenka, córka brata Karolaka, zmaga się z poważnym zagrożeniem życia po pęknięciu tętniaka w jej głowie, a rodzina szuka wsparcia we wspólnej mobilizacji pozytywnej energii.

Proszę was tylko o jedno, prześlijcie dla Helenki Karolak, która leży na Banacha taką intencję "Helenka kochamy cię". Ja wiem, kochajmy wszystkie dzieci i chore i zdrowe, ale dzisiaj proszę was, wyślijcie to, pomyślcie "Helenka, Helenka kochamy cię" - kontynuował artysta we wzruszającym poście.

Choć Tomasz Karolak jest znany z humorystycznych wystąpień, tym razem stanął przed tragedią rodziną. Apeluje do swoich fanów, aby przysyłali pozytywne myśli i wsparcie dla Helenki, której walka o życie jest teraz priorytetem dla całej rodziny.

Dla wielu Tomasz Karolak to gwiazda sceny rozrywkowej, ale w cieniu kamer i reflektorów toczą się dramatyczne wydarzenia. Aktor dzieli się z fanami swoim prywatnym dramatem, apelując o wsparcie dla małej Helenki, której życie zostało niespodziewanie zagrożone przez pęknięcie tętniaka.

Pisaliśmy również o: Długo oczekiwane wieści o Stanie Borysie przed świętami Bożego Narodzenia zdziałały cud. Fani nie mogą w to uwierzyć

Może zainteresuje:"Jestem przeciwko konwencjonalnym normom: Piękno może być inne"

Przypominamy o: "Usłyszałam krzyki i udało mi się przybyć na czas, aby uratować moją babcię przed jej synową. Jak mogłaś to zrobić"