Nasza matka miała pięćdziesiąt lat, a ojciec pięćdziesiąt pięć i wiele osób uważało ich za naszych dziadków.

Jako dzieci często zadawaliśmy sobie pytanie, dlaczego nasi rodzice urodzili nas tak późno i dopiero gdy byliśmy starsi, w końcu powiedzieli nam, dlaczego. Jako młoda para, moi rodzice desperacko pragnęli mieć dzieci, ale nie mogli.

Próbowali wszystkiego, w tym wizyt w szpitalach i u uzdrowicieli, ale nic nie działało.

Waga naszej matki, spowodowana problemami z tarczycą, jeszcze bardziej utrudniała jej rodzenie dzieci. Gdy miała czterdzieści lat, stracili nadzieję na posiadanie dzieci.

Ale kiedy nasza matka przeszła menopauzę w wieku pięćdziesięciu lat, zaczęła odczuwać silny ból w podbrzuszu. Pomimo przyjmowania leków, ból nie ustępował, a nasz ojciec zabrał ją do szpitala.

Popularne wiadomości teraz

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

"Wierzyłam, że mój syn jest prawdziwym mężczyzną. Ale pewna notatka od mojej synowej otworzyła mi oczy na prawdę: co on sobie pozwala robić"

Ku ich zaskoczeniu, lekarze zabrali ją na oddział położniczy i powiedzieli, że jest w ciąży.

Nasza mama nie mogła w to uwierzyć, a kiedy lekarz powiedział jej, że urodzi chłopca, była jeszcze bardziej zszokowana.

Minutę po niespodziewanym porodzie moja matka powiedziała, że ból nie ustał, a lekarz ogłosił, że rodzi dziewczynkę.

Mój ojciec czekał przed salą porodową, nie wiedząc, że jego żona jest w ciąży, nie mówiąc już o tym, że urodziła bliźniaki.

Kiedy lekarz wyszedł i pogratulował mu narodzin bliźniaków, był zdezorientowany i nie wiedział, czy się śmiać, czy płakać.

Fakt, że się urodziliśmy, był cudem, a nasi rodzice byli bardzo szczęśliwi, widząc nas. Pomimo trudności związanych z wychowywaniem dzieci po pięćdziesiątce, byli kochającymi i oddanymi rodzicami, którzy zapewnili nam szczęśliwe dzieciństwo.

Byliśmy najlepszym prezentem, o jaki rodzice mogliby prosić i byliśmy wdzięczni za ich miłość i troskę.

Pisaliśmy również o: Dramatyczne chwile. Nowe informacje o zdrowiu żony Dawida Kubackiego. Skoczek nie mógł dłużej kryć prawdy

Może zainteresuje: Para już od dawna nie żyła jak mąż i żona. Wszystko szło w kierunku rozwodu, aż pewnego dnia Julia weszła do kuchni

Przypominamy o: Łzy i wzruszenie na pożegnaniu Krzysztofa Respondka. Poruszające chwile, które trudno zapomnieć