W komentarzach pod postem pojawia się fala pozytywnych słów, kierowanych w stronę tej utalentowanej kobiety.

W wieku 52 lat, Kinga Rusin nie tylko zdobyła uznanie jako doświadczona dziennikarka, ale również jako silna kobieta, która odnajduje się w różnych sferach życia. Była żona Tomasza Lisa, z którym ma dwie córki, Igę i Polę Lis. Obecnie jest w związku z założycielem kilku fundacji, Markiem Kujawą.

Niedawno Rusin przeszła poważny zabieg, poruszając opinię publiczną swoją determinacją i aktywnością, nawet kiedy chodziła o kulach. Jej zaangażowanie zostało wyraźnie pokazane podczas "Marszu Miliona Serc" w październiku 2023 roku, gdzie mimo trudności fizycznych, wzięła udział, aby symbolicznie podzielić się chwilą z Polakami.

Nie lubię stać z boku. Dlatego przejdę dziś o kulach choćby kawałek, symbolicznie. Chodźcie z Nami! #marszmilionaserc - napisała dziennikarka.

Jednak po tym trudnym okresie, Rusin zdecydowała się skoncentrować na swoich pasjach i powróciła do podróży. Sylwestra spędziła na karaibskich wyspach z ukochanym, a najnowsze wpisy na Instagramie ukazują, że prezenterka czerpie radość z życia, prezentując swój urok i energię.

Popularne wiadomości teraz

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

"Nawet nie rozpakowuję prezentów mojej teściowej, bo i tak zabierze je dla siebie: to dziwne, ale przyzwyczaiłam się do tego"

"Urodziłam dziecko z żonatym mężczyzną. W wieku 35 lat nie ma co być zbyt wybredną. Ale nie wszyscy wokół mnie tak myśleli"

"Wierzyłam, że mój syn jest prawdziwym mężczyzną. Ale pewna notatka od mojej synowej otworzyła mi oczy na prawdę: co on sobie pozwala robić"

Najnowszy post na Instagramie przenosi nas w ciepłe krainy, gdzie Kinga Rusin prezentuje swoje wdzięki w czarnym stroju kąpielowym i stylowym kapeluszu. To, co zdumiewa, to nienaganna figura kobiety, mimo niedawnej rehabilitacji. Fanów zaskakuje, że przy 52 latach wygląda tak promiennie i pełna energii.

Niech żyje bal! Łapmy każdy dzień! Miałam w życiu trudne momenty i nie były to tylko krótkie epizody. W porównaniu z tym, te ostatnie trzy miesiące o kulach nie jawią się jakąś wielką tragedią. Niemniej jednak doceniam, teraz jeszcze bardziej, każdy dzień w zdrowiu i każdą chwilę w szczęściu i radości. Rozkoszujmy się tym! Smakujmy życie! Jutra może przecież nie być… Oby 2024 dał nam i Wam jak najwięcej pięknych dni! - podzieliła się Rusin.

Pod postem pojawiły się liczne komentarze, wyrażające zachwyt nad Kingą Rusin. Fani nie szczędzą słów uznania, opisując ją jako "kobietę petardę", pełną pozytywnej energii i uroku.

Kobieta petarda, która cieszy się życiem. Cudowne klimaty. Tak trzymać. Jest Pani w raju. Wygląda Pani obłędnie. Kinia jesteś piękna rewelacyjna figura.

Te komentarze świadczą o tym, że Kinga Rusin nie tylko inspirowała ludzi swoją siłą w trudnych chwilach, ale również zachwyca swoim pozytywnym podejściem do życia oraz atrakcyjnym wyglądem. Jej historia staje się inspiracją dla wielu, dowodząc, że wiek to tylko liczba, a życie warto celebrować z radością i wdziękiem.

Pisaliśmy również o: Właściciel restauracji przebrał się za bezdomnego, aby przetestować swoich pracowników. Ich zachowanie zmieniło ich życie

Może zainteresuje: Sekrety związku. Wychodzi na jaw niewiadoma w relacji Cichopek i Kurzajewskiego

Przypominamy o: 30-letnia kobieta wychodziła na nocną zmianę, jej mąż chrapał na podłodze po uczcie, a córka trzymała ją za płaszcz i płakała: "Nie idź"