Katarzyna Cichopek jest uwielbianą gwiazdą "M jak miłość" już od kilkunastu lat. Gwiazda próbowała swoich sił także w tanecznym show "Taniec z Gwiazdami", który już na zawsze odmienił jej życie, ponieważ to dzięki niemu odnalazła miłość swojego życia, czyli Marcina Hakiela.

Antek Królikowski wspiera rodzeństwo w czasach pandemii. Jest oparciem dla całej rodziny

Para doczekała się dwójki uroczych dzieci. Jednak nie pokazują oni ochoczo twarzy swoich pociech. Chronią oni ich prywatność.

Jednak z okazji akcji #zostajewdomu, która ma promować nie wychodzenie z domu podczas kwarantanny na czas epidemii koronawirusa, Cichopek uchyliła nieco rąbka tajemnicy o swoich dzieciach.

Popularne wiadomości teraz

Ida Nowakowska nie pójdzie na ślub Kasi Cichopek i Macieja Kurzjewskiego. Dlaczego gwiazda nie została zaproszona na to święto

Anna Mucha zaliczyła wielką wpadkę z ubraniem. To była wielka wpadka nawet dla niej

Maciej Kurzajewski i jego synowie niespodziewanie zareagowali na życzenia od Pauliny Smaszcz. Informator udzielił komentarza

Jacek z "Królowych życia" ma dorosłego syna. Jak wygląda Piotr

Po zdjęciu można stwierdzić, że syn Adaś jest bardzo podobny do mamy, za to Helenka to skóra zdjęta Marcina Hakiela. Ich usta są wręcz identyczne. 

Fani gwiazdy pochwalili postawę rodziny Cichopek i także ogłosili, że nie wychodzą z domu. To bardzo ważne, by gwiazdy promowały tę akcję, tak byśmy nie stali się drugimi Włochami pod względem liczby zakażonych.

Maryla Rodowicz zmartwiona sytuacją artystów podczas epidemii: "Też mam problemy z rachunkami"

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com