W związku z epidemią koronawirusa wiele osób musiało zawiesić swoją działność gospodarczą. Także osoby z tak zwanymi umowami śmieciowymi narażone są na ogromne straty.

Dwa tygodnie bez pracy może znacząco wpłynąć na sytuację finansową tych ludzi. Zwłaszcza wtedy, kiedy ich pensja jest tak niska, że nie są oni w stanie odłożyć pieniędzy na tak zwaną "czarną godzinę".

Koronawirus w Polsce. Prezydent chce wstrzymać spłaty kredytów

Jednak Ci, którzy najbardziej ubolewają nad epidemią koronawirusa w Polsce są artyści, którzy boją się o to, czy będą mieały za co żyć.

Jedną z tych gwiazd jest Maryla Rodowicz.

Popularne wiadomości teraz

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

Przykro mi z powodu odwołanych koncertów z powodu koronawirusa. Mam nadzieję, że to prawda, ze tylko przełożone na inny termin. Drodzy koledzy z branży, też mam problem z rachunkami. Najważniejsze, żebyśmy zdrowi byli - napisała Maryla na oficjalnym profilu na Facebooku.

Oczywiście, sytuacja każdego aktora czy piosenkarza jest inna, ale narzekanie takich gwiazd jak Barbara Kurdej-Szatan, czy właśnie - Maryla Rodowicz, które są topowymi gwiazdami w Polsce.. jest dość nie na miejscu.

Barbara Kurdej-Szatan wyraziła swoje zdanie dotyczące koronawirusu

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com