Blanka Lipińska zdobyła swoją popularność dzięki napisaniu romantycznej powieści "365 dni". Od tego momentu różne media zaczęli interesować się nie tylko jej zawodowym życiem, a i prywatnym. Od jakiegoś czasu spotykała się Maciejem Buzałą. Kiedy w końcu się rozstali.

Czy prezydenckie wybory zostaną odwołane?

Od niedawna pojawiła się informacja o tym, że Blanka Lipińska spotyka się z Baronem. Nawet znajoma pisarki zdradziła kilka szczegółów dotyczące ich możliwej miłości. O tym pisaliśmy wcześniej w naszym artykule.

View this post on Instagram

No cóż Kochani...MAMY TEN PIENIEK ! 💪🏼 Dziękuje Wam 🙏🏼 To Wasza nagroda, zasługa, to Wasz wybór. Nie ma mnie bez Was 🙏🏼 Dziękuje, że mogłam tam wczoraj stanąć, serce niemal rozerwało mi płuca, kiedy wyczytali moją kategorię 🤯 I nie wiem, czego bałam się bardziej...ze dostanę i będę musiała tam iść, i gadać, czy że nie dostanę, i będę zawiedziona 🙄 Poszłam niesiona szeptem prawdziwych pisarzy i satysfakcją, że oto ja, dziewczyna z Puław, laska, która przynajmniej w teorii nie umie pisać, odbiera literacką nagrodę 🏆 Za moim sukcesem stoi wiele osób. Wy, Wydawnictwo @wydawnictwo_agora , rodzina, przyjaciele, a także kobieta, która jest jak mój cień, moja straż przyboczna i manager @managment.agata . Dziękuje Ci kochanie za prace, przyjaźń i cierpliwość. Bez Ciebie nie byłabym tu gdzie jestem. Kocham Cię ❤️ Foto ons

A post shared by Blanka Lipinska (@blanka_lipinska) on

Popularne wiadomości teraz

Aktor Alec Baldwin postrzelił operatora i zranił reżysera na planie

Ciało studentki znaleziono na balkonie. Już wiadomo, co się stało

Marta Manowska i Rafał Brzozowski są parą? Nie ma wątpliwości

Ewa Farna w szczerym wyznaniu o odejściu męża "Jeżeli on jest szczęśliwszy to ja też będę szczęśliwa"

Ostatnio parę przełapano na spacerze na jednej z sopockiej płaży. Wtedy, Lipińska już nie wytrzymała i przyznała się, że z Baronem mają miłosne relacje:

Myślałam, że dłużej uda nam się utrzymać ten związek w tajemnicy. Cóż mam powiedzieć? Zdjęcia nie kłamią, spotykamy się - powiedziała dla magazynu Flesh.

Rafał z Top Model pokazał niezwykłe zdjęcia pod czas kwarantanny. Zachęca wszystkich tak robić

Tak samo czytaj o tym, jak Małgorzata Socha pojawiłą się na spacerze pod czas epidemii. Małgorzata Socha, jak i większość polskich celebrytów, mówi o tym, aby pod czas kwarantynny pozostać w domu. Właśnie w swoim własnym domu możemy się zabiezpieczyć od koronawirusu. Pod czas epidemii możemy robić różne rzeczy: czytać książki, sprzątać, tańczyć, gotować, uczyć się na co wcześniej nie mialiśmy za dużo czasu. Więcej o tym, czytaj tutaj

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

 


 

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana