Kilka tygodni temu cała Polska znajdowała się w niewielkim szoku od informacji tego, że polska znana pisarka Blanka Lipińska jest w związku z Baronem. Muzyk jakieś czas temu spotykał się ze słynną Julią Wieniawą. Większość wtedy myślała, że one zawsze będą razem. 

Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do pracy! Zdradziła, o czym będzie jej nowy program na radio

Popularne wiadomości teraz

„W ciąży jesteś?”: Zaokrąglony brzuszek 15-letniej Viki Gabor wywołał lawinę komentarzy

Maciej Kurzajewski i jego synowie niespodziewanie zareagowali na życzenia od Pauliny Smaszcz. Informator udzielił komentarza

Dominika Gwit wybrała się na spacer z synem, ale jeden element przykuł jej uwagę: "Jakiś mistrz drugiego planu musi być"

Paulina Smaszcz rozgadała się o nowym partnerze. Reakcja Kurzajewskiego na nowy związek byłej była błyskawiczna

Jednak wszystko się potoczyło w inną stronę. Baron i Wieniawa rozstali się, ale pozostali dobrymi przyjacielmi. Teraz dowiadujemy się, że Baron zaczął spotykać się z autorką znanego bestesellera "365 dni", Blanką Lipińską. Chociaż sami nie podtwierdzili żadnej informacji na ten temat, jednak znajoma pisarki zdradziła kilka szczegółów dotyczące ich możliwej miłości. 

Jak się okazało, Blanka Lipińska i Baron mieszkają razem. 

Pomieszkuje u niej, bo chcą spędzać ze sobą jak najwięcej czasu, co nie jest łatwe, gdyż są mocno zajęci sprawami zawodowymi. Blanka zachowuje się trochę jak nastolatka i jest, jak sama mówi, na maksa podjarana tym romansem. Opowiada wszystkim tylko o nim i to naprawdę słodkie. Ostatnio "skarżyła się", że Baron bawił się jej telefonem i poprzestawiał jej budziki, przez co prawie spóźniła się na jakieś ważne spotkania. Super się na to patrzy - powiedziała znajoma Lipińskiej. 

Top 10 najpiękniejszych mężczyzn polskiego show-biznesu i nie tylko

Tak samo ona dodała:

Blanka dobrze wie, że jej dwuznaczne komentarze tylko podsycają zainteresowanie i zapewniają jej rozgłos. A póki jej film jest w kinach, przyjmie taką promocję z otwartymi ramionami

Mamy nadzieje, że pozniej dowiemy się więcej informacji na ten temat. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com