Koronawirus w Polsce. Na razie zarażono 93 osoby, dwie z których osób zmarli. Zamknięte przedszkole, szkoły, uczelnie, instytucje miejsca, gdzie może być wielkie gromadzenie osób. Do 25 marca oficjalnie prowadzona kwarantynna, co oznacza siedzieć wszystkim w domu. Pracują tylko apteki, sklepy spożywcze, drogerii. 

Koronawirus w Polsce

Oszustwo na koronawirusa. Uważaj na ten SMS

Zawieszone zostają międzynarodowe pasażerskie połączenia lotnicze i kolejowe. W Polsce zamknięte granicy, z czego cudoziemcy nie mogą przyjechać do kraju. 

A jak wygląda sytuacja z wyborami prezydenckimi, termin których planowany na 10 maja?

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz pokazała swoją imprezę, którą urządziła w taksówce."Ale czad"

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przygotowują się do ślubu i nie ukrywają tego. Aktorka szykuje się do założenia sukni ślubnej

Marcin Hakiel podzielił się dobrą wiadomością w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni takim obrotem spraw

Smaszcz udostępniła nieprzyzwoite wideo ze swoim partnerem prosto z łóżka. Dziennikarka idzie na całość

Andrzej Duda. Jak wygląda sytuacja z wyborami prezydenckimi?

W sobotę w Garwolinie Andrzej Duda dał konkretną odpowiedź na to pytanie:

Nie ma w tej chwili żadnego wniosku o to, żeby wprowadzać stan wyjątkowy, w związku z czym na razie w ogóle, o tym nie mówimy. Bacznie obserwujemy rozwój sytuacji. Jesteśmy gotowi na wszelkie potrzebne, ale rozsądne rozwiązania

Doda podzieliła się treningiem z papierem toaletowym. Tak wygląda jej kwarantanna

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak siostra Michała Szpaka pod czas koronawirusu znajduje się we Włoszech. Marlena Szpak, która jest starszą siostrą Michała Szpaka oraz wokalistką operową obecnie znajduje się we Włoszech. Kraj, w jakim koronawirus jest na wielkim szczycie. Siostra Szpaka, jak i większość, boje się o swoje biezpieczeństwo. Szczegółowo na ten temat czytaj w naszym artykule.

ięcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com