Koronawirus od tygodni sieje spustoszenie i wywołuje w nas lęk. Zastanawiamy się codziennie co można zrobić by wspomóc zarówno chorych jak i służbę zdrowia na całym świecie, która nie była przygotowana na tak długa walkę o bardzo szerokim zasięgu.

Dramatyczna sytuacja we Włoszech. Lekarze sami muszą wybierać kogo leczyć, a kogo już nie

W całej Polsce i na świecie organizowane są rożne zbiorki, zarówno pieniędzy jak i sprzętu. W pomoc włącza się coraz więcej znanych osób.

Swoją pomoc oferują gwiazdy na całym świecie. Dużo wsparcia służba zdrowia otrzymuje od sportowców. Ostatnio Ronaldo przekształcił swoje hotele w szpitale by pomoc chorym, Kuba Błaszczykowski znany ze swojego dobrego serca i checi pomocy wraz ze swoja fundacją "Ludzki Gest" przeznaczył 400 tys zł. Joshua Kimmich oraz Leon Goretzka klubowi koledzy Lewandowskiego przekazali łącznie milion euro na założoną przez nich platformę „We Kick Corona”. Prezes piłkarskiego Interu, Steven Zhang, w ostatnich dniach poinformował, ze klub planuje przekazać aż 300 tys. maseczek chirurgicznych i antywirusowych, ogromną ilość środków dezynfekujących oraz odzieży ochronnej na potrzeby Włochów, ich ochrony i walki kraju z koronawirusem.

Popularne wiadomości teraz

Aktor Alec Baldwin postrzelił operatora i zranił reżysera na planie

Mama weszła do kuchni i zobaczyła, jak jej córeczka tańczy. Piękne i zapalające

Ewa Farna w szczerym wyznaniu o odejściu męża "Jeżeli on jest szczęśliwszy to ja też będę szczęśliwa"

Wybierz z obrazka jednego mężczyznę, a przekonasz się jaki jest twój typ faceta. Możesz się zdziwić

Ania i Robert Lewandowscy nigdy nie przechodzą obojętnie obok ludzkiego nieszczęścia. Także postanowili wesprzeć walkę z wirusem. Przekazali na ten cel, aż milion euro. Dodali także...

– Dziś wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji, jaka nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc, to róbmy to. Dobro wraca. Ta sytuacja dotyka każdego z nas, nie wybiera, dlatego raz jeszcze prosimy: Stosujmy się do zaleceń, słuchajmy tych, którzy się na tym dobrze znają. Bądźmy odpowiedzialni. Wierzymy, że szybko wrócimy do normalności. Bądźmy razem, bądźmy solidarni

Wszyscy mamy nadzieje, że niedługo uda się pokonać pandemie!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana