Filip Chajzer, jest powszechnie znanym dziennikarzem. Prowadzący Dzień dobry TVN, zawsze ma dobre poczucie humoru i dobrą kreację. Ci, którzy go znają od samego początku, wiedzą o tym, że Filip nie zawsze był w takim dobrym wyglądzie i takiej pewności w siebie. 

Barbara Kurdej-Szatan zwraca się do hejterów. Już ma dość tego wszystkiego

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel podzielił się dobrą wiadomością w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni takim obrotem spraw

Kasia Cichopek przygotowała dla swojej córki wspaniałą niespodziankę. O takiej atrakcji marzy każda mała dziewczynka

Nowe fakty dotyczące związku Karpiela-Bułecki z Krupińską zaskoczą wszystkich:

Augustin Egurrola pokazał swojego dwuletniego syna. Oscar rośnie jak na drożdżach. Do kogo jest podobny

Teraz na Instagramie pojawiła się nowa moda na zdjecia zrobione przed lata. Celebryci pokazują samych siebie, jak wyglądali wcześniej. Filip Chajzer dołaczył się to tego grona i wystawił swoje zdjecie, zrobione kilka lat temu. I to zdjęcie zdziwiło większość osób, które po prostu nie wierzyli w to, że kiedyś tak wyglądał polski prezenter. Widać, że miał dodatkowe kilogramy.

Podobno w tej całej zabawie ze zdjęciami z młodości chodzi o to, żeby nauczyć algorytm Facebooka doskonalszego rozpoznawania twarzy zmieniającej się z biegiem czasu... ZJEDZ TO ALGORYTMIE" - w taki sposób podpisał Chajzer swój post. 

Internauci zaczęli pisać swoje komentarzy. Nie mogli uwierzyć w to, że taka metamorfoza jest możliwa:

"Zbyniu dobrze dawał jeść", "Ten pierwszy wygląda jakby zjadł Facebooka razem z algorytmem", "Ten na pierwszym zdjęciu zjadłby koronawirusa na śniadanie". 

Marta Kaczyńska nie trzyma się zasad kwarantanny. Ze swoimi dziećmi wybrała się do fast fooda

Na drugim zdjęciu widać, jaki szczęśliwy i zdrowy jest Filip Chajzer. Jednak specjalne diety i sport dają człowieku pewność w siebie i dobre samopoczucie!

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Filip Chajzer pokazał nagranie, gdzie widać jak odpoczywają ludzie podczas kwarantanny. Filip Chajzer jest jednym z powszechnie znanych dziennikarzy w Polsce. Jest prowadzącym programu Dzień dobry TVN i Big Brother. Obecnie w całym kraju jest kwarantanna. Koronawirus zmusił wszytskich siedzieć w domu i nie komunikować się między sobą. Ewentualnie taka sytuacja musi potrwać do 25 marca, jednak jeżeli sytuacja pójdzie w gorszą sytuację, kwarantanna zostanie przedłużona. O tym czytaj tutaj.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com