Jeszcze jakiś czas temu Barbara Kurdej-Szatan aktywnie zajmowała się swoją pracą: miała nagrania w seriałach, występowała w teatrze i pojawiła się w reklamach. Teraz spokojnie siedzi w domu i spędza czas ze swoją kochaną rodziną podczas kwarantanny. 

Natalia Siwiec w kwarantannie ma wiele przemyśleń. Niektóre dotyczą jej rodziny

Wcześniej, Barbara wypowiedziała się na kryzysowy temat z powodu koronawirusu. Mówiła o aktorach, które stracili swoją pracę. "My dziś jeszcze pracujemy na planie, ale spektakle wszystkie odwołane. Nasza najbliższa trasa z Pikantnymi odwołana. Artyści, którzy pracują tylko w teatrze - nie grają spektakli - nie będą mieli za co żyć". O tym pisaliśmy wcześniej w naszym artykule. 

Reakcja psów na złodzieja w domu. Jaki z piesków uratował swoją właścicielkę?

Po tych słowach na Barbarę spadła wielka fala niegatywu i hejtu. Aktorka postanowiła nie milczeć w tej sytuacji, a napisała swoją odpowiedź, wyjaśniając sytuację. Zwróciła uwagę na to, że pisała tylko o swoich kolegach, a nie o samej sobie. Bardzo się martwi o los swoich przyjaciel i kolegów:

Jak będzie totalny kryzys, rząd im nie pomoże i zostawi na lodzie i moi znajomi teatralni i muzycy będą głodować, to podzielę się kur*a wszystkim, co mam!

Widać, że Barbara pisząc te komentarzy była bardzo wciekła. 

Barbara Kurdej-Szatan odpowiada swoim hejterom

Tak samo czytaj o tym, jak Aleksandra Żebrowska żartobliwie o trzeciej ciąży. Kiedy się zaręczyli Aleksandra miała zaledwie 21 lat. Ich związek z powodu różnicy wieku zawsze budził sporą ciekawość. Michał poznał przyszłą żonę, gdy ta miała zaledwie 5 lat.To jednak nie przeszkodziło im w stworzeniu ciepłego domu pełnego miłości i pozytywnych relacji.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana