Dagmara, polska gwiazda, która otrzymała swoją popularność dzięki programie Królowa życia znajduje się w szpitalu. Rok temu doszło do wypadku samochodowego, z którego gwiazda miała poważne problemy z nogami. Po tym, jak miała operację, później rehabilitację, w końcu celebrytka mogła normalnie funkcjonować. 

Jak mieszka Ewa Farna? Jej dom i ogród zapierają dech w piersiach

Popularne wiadomości teraz

„Moja matka zamierzała poślubić swojego młodego kolegę. Zabroniłam jej tego i ukryłam jej paszport: dlaczego miałaby to zrobić”

„Mój mąż został byłym mężem podczas miesiąca miodowego: nie ma potrzeby być tak skąpym”

„Mój narzeczony powiedział, że odwiedza swoją siostrę, a potem dowiedziałam się, że nie są nawet spokrewnieni: teraz nie wiem, co robić”

Matka Donalda była przekonana, że jej syn nie wychowuje własnego dziecka. W zeszłym tygodniu przyszła do niego zapłakana i pokazała mu kopertę

Ostatnio, gwiazda TTV zamieściła w swoich sieciach społecznościowych wpis, gdzie widać, że ona znajduje się w szpitalu. Fani zaczęli bardzo stresować się z tego powodu, tym bardziej w obecnych czasach, gdy w świecie panuje wielka epidemia koronawirusu. 

Jak zawsze piękna, Dagmara podpisała swoje zdjęcie w taki sposób:

View this post on Instagram

❤️CZAS I ZDROWIE TO DWA CENNE SKARBY , KTÓRYCH NIE DOCENIAMY DOPÓKI SIĘ NIE WYCZERPIĄ ❤️Dbajmy o siebie i innych ❤️Dziękuję Mojemu Doktorowi , który w tym trudnym czasie jest ❤️🙏Dla mnie i innych pacjentów ❤️Prawa noga wczoraj zoperowana 💪🏻👣👣👣Przed operacją miałam nieco więcej siły na uśmiech 😃😃😃Po... Oboje zmęczeni . A i tak zmusiłam Doktora do zdjęcia 🤪🤪🤪🙈On naprawdę ma mnie dość 🤪🤪🤪🤪🙈Ale ten człowiek dał mi drugie życie i już musi męczyć się z takim BALASTEM jak ja 🤪🤪🤪Najlepszy ORTOPEDA NA ŚWIECIE DOKTOR RYSZARD STAWICKI ❤️🙏Dziękuję, że Pan jest ❤️🙏 Kochają Pana nie tylko pacjenci 😁Ale i personel 🦋Jest Pan naprawdę wspaniałym człowiekiem ❤️😇❤️ @ryszardstawicki @medicus.bonus @grochowska_9 #wspaniałyczłowiek #wspaniałylekarz #najlepszylekarz #najlepszylekarznaswiecie #najlepszyortopeda #ortopeda

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on

"CZAS I ZDROWIE TO DWA CENNE SKARBY , KTÓRYCH NIE DOCENIAMY DOPÓKI SIĘ NIE WYCZERPIĄ. Dbajmy o siebie i innych. Dziękuję Mojemu Doktorowi , który w tym trudnym czasie jest. Dla mnie i innych pacjentów. Prawa noga wczoraj zoperowana. Przed operacją miałam nieco więcej siły na uśmiech. Po... Oboje zmęczeni . A i tak zmusiłam Doktora do zdjęcia. On naprawdę ma mnie dość. Ale ten człowiek dał mi drugie życie i już musi męczyć się z takim BALASTEM jak ja"

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała nagi brzuch i wypowiedziała się z powodu koronawirusa

Życzymy, aby Dagmara była zawsze zdrowa!

Tak samo czytaj o tym, jak Dagmara pokazała swoje zdjęcie z młodości. Od niedawna polska gwiazda udostępniła zdjęcie, na którym miała 18 lat. Wtedy miała ciemne kręcone włosy, prawie nie było takiego mocnego makijażu, jak teraz. Ubrania byli bardzo skromne i uśmiech takie dziwcięty i szczery. Więcej o tym, czytaj tutaj

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com