Kanye West może pochwalić się wielkim gronem fanów na całym świecie. Popularny raper nie tylko zajmuje się muzyką, od niedawna jest także projektantem mody. W 2018 roku wyznał, że pracuje nad książką filozoficzną, a już od dłuższego czasu przyznaje, że poważnie myśli o polityce.

Muzyk znany jest ze swojego narcyzmu, więc nikogo nie dziwi fakt, że głęboko wierzy w swój polityczny sukces.

Zobacz: Halloween: Kylie Jenner przebrana za księżniczkę Disney’a

Mąż Kim Kardashan  już kilka lat temu podczas gali MTV Video Music Awards zapowiadał, że w 2020 roku będzie ubiegał się o urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jednak kolejne wybory odbywają się już w 2020 roku, więc gwiazdor trochę zmienił swoje plany.

Popularne wiadomości teraz

Kiedyś wyglądały tandetnie, dziś są ikonami stylu. Polskie gwiazdy, które przeszły przemianę

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Temat ten powrócił, gdy raper gościł na Fast Company Innovation Festival w Nowym Jorku. Gwiazdor pełen powagi przyznał, że owszem wystartuje w wyścigu o prezydencki fotel, jednak dopiero w 2024 roku. Swoją decyzją wzbudził wrzawę śmiechu wśród pozostałych uczestników wydarzenia, co było zupełnie zrozumiałe. Jednak on, dalej śmiało opowiadał o swoich planach.

"Kiedy w 2024 roku będę kandydował na prezydenta... Czemu się śmiejecie? Moglibyśmy stworzyć tak wiele miejsc pracy"- kontynuował mimo śmiechów zgromadzonych. 

Wszyscy widzicie nagłówki, mówiące "Kanye oszalał" i tym podobne. Jedna trzecia czarnoskórych Amerykanów jest w więzieniu, a wszyscy celebryci również znajdują się w więzieniu, bo nie mogą nic na ten temat powiedzieć. Nie mają własnej opinii. Są tak przerażeni - stwierdził West.

Zobacz też: Czy malutka córka Kylie Jenner zacznie się malować?

Dotąd większość z szalonych planów, West wprowadzał w życie, więc nie można totalnie przekreślać jego szans. Ale czy ktokolwiek wyobraża sobie Kim Kardiashian na pozycji pierwszej damy?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com