Kanye West może pochwalić się wielkim gronem fanów na całym świecie. Popularny raper nie tylko zajmuje się muzyką, od niedawna jest także projektantem mody. W 2018 roku wyznał, że pracuje nad książką filozoficzną, a już od dłuższego czasu przyznaje, że poważnie myśli o polityce.

Muzyk znany jest ze swojego narcyzmu, więc nikogo nie dziwi fakt, że głęboko wierzy w swój polityczny sukces.

Zobacz: Halloween: Kylie Jenner przebrana za księżniczkę Disney’a

Mąż Kim Kardashan  już kilka lat temu podczas gali MTV Video Music Awards zapowiadał, że w 2020 roku będzie ubiegał się o urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jednak kolejne wybory odbywają się już w 2020 roku, więc gwiazdor trochę zmienił swoje plany.

Popularne wiadomości teraz

Jakie wykształcenie posiada Piotr Żyła? Nigdy byście na to nie wpadli

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Temat ten powrócił, gdy raper gościł na Fast Company Innovation Festival w Nowym Jorku. Gwiazdor pełen powagi przyznał, że owszem wystartuje w wyścigu o prezydencki fotel, jednak dopiero w 2024 roku. Swoją decyzją wzbudził wrzawę śmiechu wśród pozostałych uczestników wydarzenia, co było zupełnie zrozumiałe. Jednak on, dalej śmiało opowiadał o swoich planach.

"Kiedy w 2024 roku będę kandydował na prezydenta... Czemu się śmiejecie? Moglibyśmy stworzyć tak wiele miejsc pracy"- kontynuował mimo śmiechów zgromadzonych. 

Wszyscy widzicie nagłówki, mówiące "Kanye oszalał" i tym podobne. Jedna trzecia czarnoskórych Amerykanów jest w więzieniu, a wszyscy celebryci również znajdują się w więzieniu, bo nie mogą nic na ten temat powiedzieć. Nie mają własnej opinii. Są tak przerażeni - stwierdził West.

Zobacz też: Czy malutka córka Kylie Jenner zacznie się malować?

Dotąd większość z szalonych planów, West wprowadzał w życie, więc nie można totalnie przekreślać jego szans. Ale czy ktokolwiek wyobraża sobie Kim Kardiashian na pozycji pierwszej damy?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com