Siostry z rodu Kardashianów lubią wywoływać kontrowersje. Nie ważne, czy chodzi o związki, stylizacje czy jeszcze coś innego. Ma być o nich głośno. Nikogo więc już nie dziwią pomysły sióstr. Ich życie zawsze było odklejone od rzeczywistości, więc wybaczamy im nieco więcej niż innym celebrytom.

Jak będzie tym razem?

Kylie, czyli najmłodsza z rodu uznawana jest równocześnie za najbogatszą w rodzinie. Dziewczyna, która zaledwie rok temu została matką, dorobiła się wielkiego majątku na kosmetykach, których jest twarzą. Kylie znana jest z mocnego makijażu i jak się okazuje, jej córeczka także jest już zakochana w malowaniu się.

Skąd to wiemy? Kylie w swoim tuto rialu powiedziała : „Tak naprawdę Stormi bardzo interesuje się makijażem . To niesamowite. Gdy dostrzega szminkę na moich ustach patrzy na mnie i woła: "Usteczka, usteczka", a później jeszcze dodaje: Nie zastanawiałam się nad tym, kiedy pozwolę jej się malować. Nie wiem, zobaczymy. Może w ogóle nie będzie tego chciała? Póki co jednak, szczerze mówiąc, ma obsesję na tym punkcie. Błaga mnie o zrobienie jej makijażu.”

Mamy jednak nadzieję, że mała Stormi poczeka jeszcze z makijażem przynajmniej do wieku nastoletniego. Jednak w tej rodzinie, wszystko jest możliwe – także wymalowana roczna dziewczynka.

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

TOP10 nietypowych miejsc na wakacje w Polsce. Jest tam pięknie i spokojnie

Jak dziś wyglądają bliźniaki syjamskie, które zostały podzielone 14 lat temu?