Dagmara zyskała ogromną popularność dzięki programowi Królowe Życia. Kobieta od początku nie ukrywała swojej przeszłości. Jednak jej charakter i podejście do życia podbiło serca wielu.

Kasia Cichopek chwali się wystrojem swojej łazienki

Królowa ma za sobą rzesze fanów. Wszyscy chętnie oglądają jej przygody z Jackiem, rozmowy z Edzią i domowe problemy z Conanem.

Każdy też trzyma kciuki by nareszcie w życiu Dgmary pokazał się mężczyzna, który będzie dla niej wsparciem. Tym bardziej, że ostatnie miesiące były dla niej bardzo trudne. Wypadek samochodowy jakiemu uległa położył się cieniem na jej życie, zdrowie i powrót do pełnej sprawności.

Teraz jednak gwiazda ma powody do świetowania. Mimo, że wokół jej metryki pojawiło się wiele spekulacji, Dagmara pokazuje swój tort urodzinowy, na którym widać świeczki urodzinowe.

Popularne wiadomości teraz

„Mojemu mężowi nie spodobał się mój pomysł zmiany i patrzy na młode dziewczyny: gdzie jest sprawiedliwość”

„Mój mąż i ja żyliśmy w raczej niekomfortowych warunkach: my też tak żyliśmy, czy jesteście w jakiś sposób lepsi od nas”

„Moja żona postanowiła mnie zdradzić, myśląc, że się o tym nie dowiem, ale było dokładnie odwrotnie: nie chciałam, żeby tak się stało”

„Mój mąż zawsze jest na wycieczce z przyjaciółmi, więc postanowiłam zrobić sobie dzień wolnego: Czy rodzina nic dla ciebie nie znaczy"

Wiem, że nie wypada się chwalić wiekiem. Ale tort taki cudny, aż musiałam. Dziękuję Wam Kochani za życzenia. Są piękne. Całuję Was wszystkich i nie gniewajcie się jeśli nie każdemu odpiszę. Wasza MAŁOLATA

Składamy Królowej najserdeczniejsze życzenia!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com