Sytuacja na brytyjskim dworze robi się coraz bardziej napięta. Nawet narodziny małego Archiego nie były w stanie załagodzić sporób w pałacu.

Fot. @sussexroyal

Oliwy do ognia dolał wywiad, w którym Meghan Markle szczerze opowiedziała o problemach i napięciu psychicznym związanym z byciem obserwowaną i krytykowaną przez media z całego świata, i narzekała na brak zainteresowania jej stanem ze strony krewnych męża. Również książę Harry wyznał wtedy, że jego relacje z bratem i bratową pogorszyły się w ostatnim czasie.

Królowa Elżbieta chwali księżną Kate

Popularne wiadomości teraz

Czyścimy lustro mydłem do prania bez wody. Ta metoda była stosowana przez nasze babcie

Najlepsze polskie komedie w historii. Dziesięć najlepszych polskich filmów

Horoskop miłosny: Jak zdobyć serce mężczyzny, znając jego znak zodiaku

Dzieci o jasnym i nietypowym wyglądzie. Ich piękno jest godne podziwu

Fot. @sussexroyal

Księżna Kate próbowała załagodzić konflikt, jednak wygląda na to, że Harry i Meghan nie mają ochoty na święta w gronie rodziny królewskiej. Pałac Buckingham oficjalnie ogłosił, że Sussexowie nie spędzą świąt z królową, tylko z matką Meghan, Dorią Ragland.

Portret Meghan Markle i Księcia Harrego zniknął z Pałacu Buckingham!

Fot. @sussexroyal

"Ta decyzja jest zgodna z precedensem ustalonym wcześniej przez innych członków rodziny królewskiej i ma poparcie Jej Królewskiej Mości Królowej" - powiedział rzecznik pałacu, przypominając, że również Williamowi i Kate zdarzało się w przeszłości świętować Boże Narodzenie z rodziną księżnej.

Meghan Markle szczerze o ciąży i sławie!

Jak sądzicie, rodzinie królewskiej uda się w końcu dogadać?

Zobacz więcej na kolezanka.com