Magda Mołek to jedna z najbardziej doświadczonych dziennikarek telewizyjnych, która nie dość, że od lat cieszy się świetną opinią publiczną, to jeszcze nie brakuje tych, którzy wciąż oczarowani są urodą 43-latki.

Dziennikarka jak wiele osób publicznych prowadzi Instagram. Jednak na próżno szukać u niej reklam produktów, które pojawiają się u większośći znanych osób. Mołek także stroni od pokazywania prywatnego życia. Zazwyczaj wstawiane przez nią zdjęcia ąa powodem, by podzielić się z internautami jakimiś przemyśleniami, opinią czy też wspomnieniami.

„Ile kobiet cierpiało przez panią?” Dagmara Kaźmierska odpowiedziała internautce

Tak było i tym razem, kiedy Magda Mołek pochwaliła się zdjęciem z zagranicznych wakacji, na których miała zaledwie 18 lat.

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

TOP10 nietypowych miejsc na wakacje w Polsce. Jest tam pięknie i spokojnie

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

25 lat temu. Moja pierwsza w życiu podróż na południe Europy. Autokar, kanapki, franki, liry, pierwsza próba sprawdzenia "znajomości" języków obcych. Pozowanie do zdjęć w najdziwniejszych miejscach - tu na jakimś rondzie, chyba w Nicei. Zdjęcia robiliśmy aparatem z kliszą i dopiero po powrocie okazywało się, czy wyszły. Ogólnie raj - wspomina Magda.

Pod zdjęciem nie brakowało osobistych wspomnień obserwatorów Magdy na temat ich pierwszych podróży, jak i komentarzy, które były pełne podziwu nad nieprzemijającą urodą i świetnym stylem Magdy. 

Jak wyglądał Michał Szpak w wieku 13 lat? Nagranie z przeszłości jest już hitem Internetu

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com