Z wypiekami na twarzy śledziliśmy 10. edycję "Tańca z Gwiazdami". Była naładowana napięciem, emocjami i skandalami, jednak jak wszystko, co dobre- właśnie dobiega końca. Zdradzamy, kto zatańczy w finale uwielbianego programu.

Jeden z uczestników rezygnuje z „Tańca z Gwiazdami”!

Napięcie w finałowym odcinku było ogromne. Jury przygotowało dla uczestników prawdziwe wyzwania. W pierwszej rundzie Sandra Kubicka, Damian Kordas i Barbara Kurdej-Szatan musieli ponownien zmierzyć się z choreografiami, za które wcześniej otrzymali najniższe noty. Druga runda była cudowną niespodzianką dla widzów- uczestnicy musieli zatańczyć w tercetach z bohaterami poprzednich edycji. Na koniec odcinka dwójka celebrytów o najgorszym wyniku walczyła o miejsce w finale.

Z pierwszym zadaniem najgorzej poradziła sobie Sandra Kubicka, otrzymując 27 punktów.  Damiana Kordasa jury nagrodziło 29 punktami, a Barbara Kurdej- Szatan zmiażdżyła konkurencję, otrzymując 30 punktów.

Popularne wiadomości teraz

Kobieta nakarmiła uliczną kotkę, a następnie przygarnęła jej kocięta

Dzieci o jasnym i nietypowym wyglądzie. Ich piękno jest godne podziwu

Sześć kobiet z różnych krajów, które urodziły po 50.

Pierwsze takie sześcioraczki w Polsce: jak teraz żyją i wyglądają te wyjątkowe dzieci

Wiadomo już, kto zastąpi Barbarę Kurdej – Szatan w „The Voice of Poland”

 

Następne zadanie było niezywkle emocjonujące- w końcu pojawili się uczestnicy poprzednich edycji.  Otworzyła je Sandra Kubicka w parze z Wojtkiem Jeschke. Towarzyszył im Robert Wabich - zwycięzca 6. sezonu "Tańca z Gwiazdami". Tym razem to Sandra zachwyciła jurorów i taneczne trio otrzymało 30 punktów za energetyzujący występ. Do Barbary Kurdej- Szatan dołączyła Ela Romanowska, a do Damiana Kordasa- Dawid Kwiatkowski.

TVP zwalnia kolejną gwiazdę!

W ostatecznej bitwie o miejsce w finale zmierzyły się Sandra Kubicka i Barbara Kurdej-Szatan. Z tej walki zwycięsko wyszła Barbara- to właśnie ją zobaczymy w finałowym odcinku, walczącą o Krzyształową Kulę z Damianem Kordasem.

Komu będziecie kibicować w finale? Barbarze czy Damianowi?

Zobacz więcej na kolezanka.com