Brwi - to jeden z najbardziej ważnych elementów w makijażu. To właśnie od nich zależy, jakim  będzie nasz makijaż i wygląd. Dlatego bardzo ważne jest, aby zwrócić na nich szczególną uwagę: czesać, dopasowywać, pielęgnować i malować w razie potrzeby. Gwiezdny wizażysta Daniel Martin, który zajmuje się brwiami Meghan Markle opowie o tym, jak sprawić, by twoje brwi zawsze wyglądali najbardziej naturalne i piękne.

Małgorzata Rozenek walczy o godną śmierć karpi! "Co roku odbywam awantury w sklepach"

Megan Markle

Przede wszystkim warto zrobić dobrą korektę. Następnie musisz je dobrze czesać i układać żelem utrwalającym. Jeśli twoje brwi są za jasne, nie byłoby źle dodać trochę cieni, aby podkreślić świeży wygląd. tak jeszcze wizażysta dodał również, że idealna symetria nie instnieje w brwiach, a lakier do włosów na długo zachowuje ich kształt.

Dieta dr Dąbrowskiej – HIT czy KIT?

Popularne wiadomości teraz

Kobieta nakarmiła uliczną kotkę, a następnie przygarnęła jej kocięta

Najlepsze polskie komedie w historii. Dziesięć najlepszych polskich filmów

Sześć kobiet z różnych krajów, które urodziły po 50.

Miesiąc urodzenia kobiety zdradza tajemnicę jej charakteru

Meghan Markle - żona brytyjskiego księcia Henryka

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Megan i Harry nie spędzają świat z krółową. Para woli spędzić ten czas z rodziną ze strony Meghan! Sytuacja na brytyjskim dworze robi się coraz bardziej napięta. Nawet narodziny małego Archiego nie były w stanie załagodzić sporób w pałacu.  Oliwy do ognia dolał wywiad, w którym Meghan Markle szczerze opowiedziała o problemach i napięciu psychicznym związanym z byciem obserwowaną i krytykowaną przez media z całego świata, i narzekała na brak zainteresowania jej stanem ze strony krewnych męża. 

Zobacz więcej na kolezanka.com