Modelka na początku listopada urodziła śliczną córeczkę, którą nie może się nacieszyć. Na portalach społecznościowych Joanny można zauważyć, jak bardzo macierzyństwo zmienia życie celebrytki na piękniejsze. To naprawdę uroczy widok zadowolonej świeżo upieczonej mamy.

Joanna Krupa krytycznie komentuje swój wygląd w ciąży !

Jednak zbliża się finał programu „Top Model”, który jest na żywo, a Joanna wciąż w Los Angeles. Nawet w ostatnich dwóch wyjazdowych odcinkach, zabrakło Joanny w programie ze względu na jej stan w okresie nagrywania programu, jednak teraz teoretycznie Joanna mogłaby poprowadzić show.

Jednak okazało się, że modelka odpuszcza prowadzenie finału ze względu na swoją córeczkę. Co więcej, sądzimy że samo samopoczucie Joanny nie jest jeszcze wystarczające, by stawać w basku fleszy.

Popularne wiadomości teraz

Bliźniaki urodziły się w dwumiesięcznym odstępie. Jak wyglądają teraz

Najlepsze polskie komedie w historii. Dziesięć najlepszych polskich filmów

Polskie piękności, które podbiły serca milionów widzów

Pierwsze takie sześcioraczki w Polsce: jak teraz żyją i wyglądają te wyjątkowe dzieci

Klaudia El Dursi z „Top model” otworzyła sklep z ubraniami – ceny szokują

Jednak do tej pory, nie wiadomo było kto zastąpi niezawodną Dżoanę. Joanna postanowiła wyjawić tę informację na Instagramie.

Ogromnie mi przykro, że nie pojawię się na finale, ale póki co muszę się opiekować córeczką, która jeszcze jest za malutka by mi towarzyszyć w tym dniu. Dlatego też postanowiłam zostać z moim baby, ale wspieram całą finałową czwórkę finałową! Zastąpi mnie piękna Magda Mołek!”

Jak myślicie, czy Magda Mołek sprawdzi się w prowadzeniu finału „Top Model” i godnie zastąpi zabawną Joasię?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com