Kinga Duda jest prawdziwą dumą swoich znanych rodziców. Swoje życie związała z prawem. Pracowała w warszawskiej kancelarii, gdzie miała dobry dochód. Ale postanowiła przeprowadzić się do Londynu. Teraz ma staż w jednej z prestiżowych kancelarii. Dziewczyna zawsze ciężko pracuje i stara się nie zawieść swoich rodziców. 

Kinga Duda

Dominika Tajner zdradziła jak wyglądał jej ślub z Wiśniewskim. Impreza aż ociekała luksusem

Z okazji Dnia Matki w Polsce, Kinga Duda podarowała dla swojej kochanej mamy przepiękny bukiet kwiatów. Szczęśliwym zdjęciem, gdzie Agata uśmiecha się do kamery, trzymając w rękach prezent córki, podzielił się sam Andrzej Duda na swoim Instagram.

Agata Duda w prezentem od swojej córki

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż naśmiewał się ze mnie, myśląc, że bycie gospodynią domową jest łatwe: dobrze, że później zmienił zdanie"

"Moja synowa domaga się kredytu hipotecznego, mimo że mieszkamy we własnym mieszkaniu. Mówi, że myśli o mężu, ale ja jej nie wierzę"

"Kiedy mój były mąż poprosił mnie, żebym do niego wróciła, myślałam, że za mną tęskni: wszystko okazało się prostsze, potrzebował sprzątaczki"

"Mój mąż odmawia płacenia za edukację mojego syna, mówiąc, że płaci za swoją córkę: to twój problem i problem twojego byłego"

Agata z bukietem kwiatów od Kingi. Dumna i szczęśliwa, jak każda Mama. Serdeczne pozdrowienia i najlepsze życzenia dla wszystkich Mam - samych szczęśliwych dni! - podpisał prezydent Polski. 

Małgorzata Rozenek - Majdan doradza pobieranie krwi pępowinowej

Oczywiście nie zabrakło komentarzy pod zdjęciem:

Piękny bukiet. Piękne jest to Nasze Święto. Wspaniała kwiaty! Piękne zdjęcie i kwiaty. Wspaniale, zdrowia wszystkim mamom. Cudowny bukiet od fantastycznej córki - czytamy. 

Kinga Duda będąc bardzo daleko od swoich rodziców, nie zapomina o tym, że w Polsce istnieje takie święto, jako Dzień Matki, i z tej okazji cieszy swoją kochaną matkę.

Tak samo czytaj o tym, jak Anna Lewandowska pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa. Anna Lewandowska od niedawna stała mamą po raz drugi. Na świat pojawiła się córeczka Laura. Będąc w ciąży., żona Roberta Lewandowskiego aktywnie ćwiczyła i zachęcała innych kobiet w ciąży tak samo uprawiać sport, robić bezpieczne ćwiczenia. Po porodzie Ania prezentuje się w świętnej formie. W jej sieciach społecznościowych widzimy Anię świeżą i piękną. O tym czytaj tutaj. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com