Kinga Duda jest prawdziwą dumą swoich znanych rodziców. Swoje życie związała z prawem. Pracowała w warszawskiej kancelarii, gdzie miała dobry dochód. Ale postanowiła przeprowadzić się do Londynu. Teraz ma staż w jednej z prestiżowych kancelarii. Dziewczyna zawsze ciężko pracuje i stara się nie zawieść swoich rodziców. 

Kinga Duda

Dominika Tajner zdradziła jak wyglądał jej ślub z Wiśniewskim. Impreza aż ociekała luksusem

Z okazji Dnia Matki w Polsce, Kinga Duda podarowała dla swojej kochanej mamy przepiękny bukiet kwiatów. Szczęśliwym zdjęciem, gdzie Agata uśmiecha się do kamery, trzymając w rękach prezent córki, podzielił się sam Andrzej Duda na swoim Instagram.

Agata Duda w prezentem od swojej córki

Popularne wiadomości teraz

W szpitalu położniczym wszyscy patrzyliśmy z góry na Annę i jej dziecko. Ale 15 lat później, kiedy się spotkałyśmy, poczułam się nieswojo

Polski show-biznes w żałobie. Gabriel Seweryn z "Królowych życia" nie żyje

Historia z życia wzięta. Moja narzeczona zostawiła mnie w dniu ślubu. 30 lat później spotkałem ją przypadkiem

Żona miała zostać wypisana ze szpitala, ale wciąż jej nie było, więc mąż postanowił sam udać się na oddział. Gdy się zbliżał, usłyszał hałas

Agata z bukietem kwiatów od Kingi. Dumna i szczęśliwa, jak każda Mama. Serdeczne pozdrowienia i najlepsze życzenia dla wszystkich Mam - samych szczęśliwych dni! - podpisał prezydent Polski. 

Małgorzata Rozenek - Majdan doradza pobieranie krwi pępowinowej

Oczywiście nie zabrakło komentarzy pod zdjęciem:

Piękny bukiet. Piękne jest to Nasze Święto. Wspaniała kwiaty! Piękne zdjęcie i kwiaty. Wspaniale, zdrowia wszystkim mamom. Cudowny bukiet od fantastycznej córki - czytamy. 

Kinga Duda będąc bardzo daleko od swoich rodziców, nie zapomina o tym, że w Polsce istnieje takie święto, jako Dzień Matki, i z tej okazji cieszy swoją kochaną matkę.

Tak samo czytaj o tym, jak Anna Lewandowska pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa. Anna Lewandowska od niedawna stała mamą po raz drugi. Na świat pojawiła się córeczka Laura. Będąc w ciąży., żona Roberta Lewandowskiego aktywnie ćwiczyła i zachęcała innych kobiet w ciąży tak samo uprawiać sport, robić bezpieczne ćwiczenia. Po porodzie Ania prezentuje się w świętnej formie. W jej sieciach społecznościowych widzimy Anię świeżą i piękną. O tym czytaj tutaj. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com