Znana polska podróżniczka Martyna Wojciechowska już od dwóch lat jest związana z Przemysławem Kossakowskim. Z siebie tworzą dobrą parę i bardzo pasują do siebie. Wojciechowska ma córkę Marysie, która jest u niej od związku z Jerzy Błaszczakiem. Mężczyzna zmarł od choroby nowotworzej.

View this post on Instagram

Jestem szczęściarzem...

A post shared by Przemyslaw Kossakowski (@przekossakowski) on

Były fryzjer Andrzeja Dudy, Jacek Szawioła z Gogglebox pobity na ulicy

Popularne wiadomości teraz

I nawet nie chcę skarcić: 15 zdjęć niegrzecznych zwierzaków, na które nie możesz się złościć

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek już nie razem? Po tym nagraniu nie ma wątpliwości

Eksperci stworzyli portrety dzieci z rodziny królewskiej. To właśnie tak będą wyglądać jak dorosną

Gdzie zapomniała biustonosza? Aktorka Wiktoria Gąsiewska zaprezentowała się przed fanami w odważnym stroju

Martyna Wojciechowska potwierdza swoje zaręczyny. Z Kossakowskim jest w związku już sporo czasu. Każdy zadaje teraz pytanie, ale kiedy ślub?! Najprawdopodobniej już niezadługo! Martyna Wojciechowska potwierdza swoje zaręczyny ze swoim kochanym partnerem. Na swoim Instagram podróżniczka opublikowała zdjęcie, gdzie razem z Przemkiem i jego kolegą rozwożą potrzebującym lekarstwa i jedzenie. Z jej wpisu można się dowiedzieć, że Kossakowski dla niej jest już zaręczonym.

Jak romantycznie spędzić sobotę? Daj się zaprosić na randkę. Zaproś kumpla swojego narzeczonego do pomocy. Zapakuj cały bagażnik obiadami. Rozwieź jedzenie osobom starszym, które potrzebują wsparcia w czasie pandemii w ramach akcji Senior w koronie. Po zrealizowaniu powyjższych punktów możecie zjeść wspólny posiłek i udać się na zasłużony spoczynek. Z samym narzeczonym, bez kumpla - napisała Martyna Wojciechowska. 

View this post on Instagram

JAK ROMANTYCZNIE SPĘDZIĆ SOBOTĘ?😍❤️ 👉 Daj się zaprosić na randkę 👉 Zaproś kumpla swojego narzeczonego do pomocy. (Jak nie masz narzeczonego to zaproś kogoś innego) 👉 Zapakuj cały bagażnik obiadami (zupa, krokiety, pierogi, owoce, ciasto) 👉 Rozwieź jedzenie osobom starszym, które potrzebują wsparcia w czasie pandemii w ramach akcji SENIOR W KORONIE (prowadzi ją grupa wolontariuszy na Facebooku) DZIŚ ŁĄCZNIE ZOSTAŁO ROZWIEZIONYCH 50 POSIŁKÓW😜 👉 ZACHĘĆ INNYCH DO DZIAŁANIA! Możecie przyłączyć się do zbiórki, rozwozić obiady, wykupić i dowieźć lekarstwa, zrobić cokolwiek dla starszych osób, którym w tym okresie jest szczególnie trudno❤️ 👉 Po zrealizowaniu powyższych punktów możecie zjeść wspólny posiłek i udać się na zasłużony spoczynek. Z samym narzeczonym, bez kumpla🤪 M.

A post shared by Martyna Wojciechowska (@martyna.world) on

Może ślub będzie jesienią, a może  na koniec lata? Dalej zobaczymy...

Barbara Kurdej-Szatan pokazała wyjątkowe ciążowe zdjęcie. Barbara Kurdej-Szatan długo marzyła o drugiej ciąży. Jej córeczka Hania także nagliła rodziców, by postarali się o rodzeństwo dla niej. Jednak wiadomo, że plany nie zawsze pokrywają się z możliwościami. Przede wszystkim ze względu na boreliozę, na którą choruje aktorka, zajście w ciążę nie było takie proste.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com


Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana