Anna Skura jest znaną polską podróżniczką oraz blogerką. Gwiazda prowadzi aktywny tryb życia: rozwiją się w karierze, współpracuje ze znanymi markami, biega w maratonach i ultramaratonach, ćwiczy poll dance, surfuje, zdobywa górskie szczyty. Na jej Instagram często możemy zauważyć jej uśmiechnętą i szczęśliwą.

View this post on Instagram

Czy wyobrażacie sobie, że dziś już 45?46? dzień kwarantanny? 😳😱 Gdyby ktoś mi kiedyś to powiedział... pewnie bym nie uwierzyła. Jak spożytkowujecie ten czas? Staracie się go wykorzystywać? Ja robię wszystko co w mojej mocy, by nie zaliczyć go do „straconego” czasu😉 Ćwiczę, pracuje, myślę... . A Wraz z @activiapolska nie tylko wspieramy naszych Seniorów, ale też wspólnie przygotowaliśmy wyzwanie, by zadbać również o siebie, o dobre samopoczucie oraz swoją dietę. Zaczynamy probiotyczne wyzwanie #nazdrowiejelit - pomoże mi w tym @dietetyk_anetka, która na swoim profilu udziela wielu wskazówek żywieniowych. I jak zawsze zachęcam Was do wszelkich możliwych aktywności, to zawsze najlepsze lekarstwo i na smutki i na zniechęcenie🤷🏼‍♀️ A na moim stories codziennie będę relacjonować wyzwanie #nazdrowiejelit, teraz jest ten moment, gdy #dbamosiebiewdomu, by za jakiś czas pełna dobrej energii wrócić do normalności. Opowiedzcie o swoich codziennych rytuałach☺ . . #ad #activia #activiapolska @activiapolska

A post shared by Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears) on

Kasia Kowalska trafiła na OIOM. Co dolega piosenkarce? To trudny rok w jej życiu

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Ale niestety ostatnio w życiu gwiazdy zdarzył się wielki smutek. Nie stało jej kochanego ojca. Blogerka w swoich sieciach społecznościowych zamieściła smutne zdjęcie. Wraz z nim, Anna napisała o tym, jak obecnie jest jej ciężko. 

18-letnia milionerka zginęła na wakacjach. To wydarzenie wstrząsnęło światem

Nowy rozdział życia przywitał nas chłodnymi objęciami.. Dał nam zupełnie nieznanego bólu, płaczu,zwątpień, protestów, niedowierzania...Wspomnień, których wcale mieć nie chcemy. Próbujemy ułożyć w głowie tą nową rzeczywistość , choć nie bardzo wiemy jak to zrobić. Ale też wcale tego nie chcemy wiedzieć”. Tatusiu wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Taty, tak bardzo Cię kochamy i prosimy wróć do nas. Takie życzenia napisałam kilka dni temu Tatusiowi i to zdjęcie zrobiła mi Martynka w Dniu Taty tak bardzo wtedy w te życzenia wierzyłam... do dzisiaj. Nie potrafię nic więcej napisać.Nie potrafię i nie chce być silna -napisała Anna Skura. 

View this post on Instagram

“Nowy rozdział życia przywitał nas chłodnymi objęciami.. Dał nam zupełnie nieznanego bólu, płaczu,zwątpień, protestów, niedowierzania...Wspomnień, których wcale mieć nie chcemy. Próbujemy ułożyć w głowie tą nową rzeczywistość , choć nie bardzo wiemy jak to zrobić. Ale też wcale tego nie chcemy wiedzieć”. . Tatusiu wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Taty, tak bardzo Cię kochamy i prosimy wróć do nas ❤️❤️❤️“ ... Takie życzenia napisałam kilka dni temu Tatusiowi i to zdjęcie zrobiła mi Martynka w Dniu Taty😞💔 Tak bardzo wtedy w te życzenia wierzyłam... do dzisiaj. Nie potrafię nic więcej napisać.Nie potrafię i nie chce być silna. . #KochamCieTato @lifein20kg ❤️

A post shared by Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears) on

Kondolencje straty dla rodziny Anny Skury...

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com