Wiele mówiło się o tym, że brzuch ciążowy Małgorzaty Rozenek był bardzo dużych rozmiarów, a ona sama, czy też jej mąż Radosław żartowali z jej ogromnego brzucha.

Małgosia nie raz mówiła, że jej ciało w ciąży bardzo się zmienia i niestety sporo tyje. Tym razem przybrała 20 kilogramów na wadze.

Kinga Rusin mieszka w obłędnym apartamencie. To wnętrze na miarę gwiazdy Hollywood

Jednak od czasu porodu figura mamy małego Henryka już bardzo się zmieniła. Niektórzy nawet twierdzą, że Perfekcyjna wygląda lepiej niż przed ciążą. Czy celebrytka ma jakiś tajemny sposób na to ekspresowe zrzucenie wagi?

View this post on Instagram

Każdego dnia budząc się i zasypiając,dziękuje Bogu i losowi, że pozwolił mi zostać Mamą. Jak patrzę na swoich synów, wyrastających na wspaniałych, mądrych mężczyzn i na tego najmłodszego, który jest ukoronowaniem długich starań, to nie mogę nie myśleć, że gdyby nie In-Vitro to nie było by ich ze mną. Wiem, że dla kogoś kto nie miał problemów z zajściem w ciąże to nie jest jakiś ważny temat, ale dla mnie równy dostęp do In vitro, refundowanie tej metody, uświadamianie społeczeństwa o tym jak wyglada, to życiowa misja. Ze wszystkich ról jakie mam w życiu, rola Mamy jest najważniejsza❤️ wszystko co robię, robię z myślą o moich synach i to Oni nadają sens mojemu życiu. Jak myślę, że mogłoby ich nie być... dostaje od Was bardzo wiele wiadomości o tym, że nasza historia daje Wam nadzieje, że daje wiarę w to, że się uda. Bardzo nas to cieszy, bo nie ukrywamy, że w naszej drodze mieliśmy poważne chwile zwątpienia i braku wiary. Tylko dzięki naszym wspaniałym lekarzom: dr Lewandowskiemu i dr Kozioł z Kliniki Novum, nie załamaliśmy się i teraz patrzę na mojego Henryczka z wielką miłością, a jak Staś i Tadzio przytulają go i cała trójka jest razem to wzruszam się już zupełnie❤️ ale nie mogę wtedy nie myśleć, jak wiele par nie wytrwa do końca procedur i nie dlatego, że brak im sił czy wiary, ale dlatego, że brak funduszy i tu widzę prace dla siebie. Zrobię wszystko, żeby walczyć o refundację tej metody! Pandemia mocno zahamowała działalność mojej @mrm_fundacja Mieliśmy rozpocząć 8 marca, ale lockdown to uniemożliwił 🤷‍♀️ ale wracamy! 😁 od września ruszamy pełną parą, już teraz wróciliśmy do rozmów z naszymi partnerami biznesowymi, sponsorzy też już wiedzą jak wygląda ich sytuacja, zaczynamy podejmować wiążące decyzje a wszystko po to, żeby od września ruszyć z nowymi siłami💪 bo nie może być tak, że tylko lepiej sytuowanych stać na korzystanie z tej metody leczenia. To nie zasobność portfela powinna decydować o tym kto powinien a kto nie, stać się rodzicem. Patrzę na trójkę moich synów i wiem, że sił mi nie zabraknie 👍 bo każdy ma prawo do takiego szczęścia, które teraz jest naszym udziałem ❤️ zatem DZIAŁAMY‼️ 💪😁👍

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Pod ostatnim zdjęciem gwiazdy TVN, na którym pozuje z synkiem pojawiła się dyskusja na temat nadprogramowych kilogramów po ciąży, na które zaczęły narzekać internautki. Małgosia, która zawsze chętnię wchodzi w polemikę ze swoimi fankami, tym razem też udzieliła głosu i wyznała, jak u niej ma się sprawa z wagą.

Ja też mam dużo nadprogramowych kg, ale na spokojnie będę się tym zajmować, teraz to nie czas na to. Najważniejsze to zdrowo się odżywiać – wyznała.

Barbara Kurdej-Szatan wybrała imię dla dziecka. Jest tradycyjne i popularne

No cóż, okazuje się, że zdrowe odżywianie jak zawsze wygrywa i to ono jest najbardziej skutecznym pomysłem na zrzucenie wagi. Cudownych eliksirów na szczupłą sylwetkę nie ma nawet Małgorzata Rozenek.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com