Czasem operacje plastyczne są konieczne i naprawdę poprawiają o stokroć jakość czyjegoś życia. Tak jest z pewnością wśród ciężkoposzkodowanych w wypadkach, czy poparzeniach. Wtedy naprawdę ręcę chirurga plastycznego działają cuda. Każdy też pewnie stwierdzi, że drobne korekty nosa, uszu czy na przykład piersi - nie tylko ich powiększania, ale też na przykład pomniejszania też nikomu krzywdy nie robią, a wręcz odwrotnie - mogą sprawić, że ktoś wreszcie poczuje się dobrze w swoim ciele. 

Jednak niektórzy w sposób zupełnie niezrozumiały "chodzą pod nóż" z zatrważającą częstością. Wydają na operacje grube tysiące, a efekt niestety.. jest bardzo zły i o tym przekonały się poniższe gwiazdy.

Michał Wiśniewski wreszcie pochwalił się piątą żoną. Fani są nią zachwyceni

Joselyn Wildenstein

przed i po operacjach

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Ta celebrytka próbowała ratować swoje małżeństwo z amerykańskim miliarderem poprzez... upodobnienie się do dzikiego kota. Wydała na ten cel ponad 4 miliony dollarów, a do rozwodu i tak doszło.

Jackie Stallone

przed i po operacjach

Jackie to 98-letnia mama popularnego Sylvestra Stallone przez lata robiła co mogła, by zatrzymać czas. Dziś żałuje swoich decyzji, a w jednym z wywiadów wyznała: "Wyglądam jak wiewiórka, która ma pełną buzię orzechów włoskich."

Alicia Douvall

Była modelka ma na koncie w sumie 330 różnych zabiegów estetycznych, a swoją pierwszą operację plastyczną przeszła w wieku 15 lat.. Miała aż 66 operacji powiększania piersi, 6 korekt nosa oraz wiele poprawek, typu lifting, różnych partii ciała.

Donatella Versace

przed i po operacjach

Jest jedną z najpopularniejszych projektantek mody na świecie. Jej naturalna uroda była oryginalna i nie należała do typowych kanonów piękna (o ile uznać, że takie istnieją), jednak operacje plastyczne zdecydowanie tu nie pomogły...

LaToya Jackson 

przed i po operacjach

Tak jak jej rodzeństwo poddała się wielu operacjom plastycznym. Jej przygoda ze skalpelem zaczęła się w latach 80-tych od korekcji kartoflanego nosa. Niestety, na tym nie zaprzestała i dziś trudno znaleźć bardziej naciągniętą twarz niż jej.

Priscilla Presley

przed i po operacjach

Była żona Elvisa Persleya, aktorka i modelka nie pogodziła się z upływającym czasem i zmarszczkami, więc nieco na siłę chciała się ich pozbyć. Efekt chyba przeszedł nawet jej oczekiwania.

Dolly Parton

Ulubienica Ameryki, piosenkarka country Dolly Parton od zawsze słynęła z obfitego biustu. Jednak wraz z rozwojem swojej kariery zaczęła go powiększać. Później doszły jeszcze liczne operacje plastyczne twarzy, które gwieździe wymknęły się z pod kontroli.
 
Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com