Michał Wójcik jest znanym polskim kabareciarzem. Jeden z członków kabaretu Ani Mru-Mru. Teraz w jego życiu nastąpił trudny i straszny czas, zachorowała jego kochana osoba. Żona Jania ma raka. Niestety gwiazda nie ma tyle pieniędzy, ile trzeba na leczenie jego żony, dlatego Michał organizował zbiórkę pieniędzy. 

Małgosia Foremniak na tajemniczej przejażdżce ulicami stolicy

Popularne wiadomości teraz

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Finał WOŚP przeniesiony. Owsiak zdecydował się na ważny krok

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Gwiazdor zamieścił na Youtube filmik, gdzie nagrał siebie i poprosił o pomoc wszystkich tych, dla których zależy ma na zdrowiu jego Jani. 

Całe życie pomagałem, dziś wyciągam rękę i proszę o pomoc Was. Moja Jani zachorowała - ma raka. Ale rak to nie wyrok i chcemy podjąć z nim walkę. Dziś proszę Was o pomoc, o fundusze na pobyt dla niej w klinice. Liczy się każda chwila i każdy grosz. Bardzo Was proszę o pomoc -powiedział Michał Wójcik w swoim krótkim nagraniu. 

Była serialową córką Zosi i Kuby w Leśnej Górze. Jak dziś wygląda Julka z „Na dobre i na złe”?

Obecnie zebrano 150 tysięcy złotych. Rodzina blaga o pomoc każdego. Wszystko robią dlatego, aby Jana wyzdrowiała. Życzymy Jani dużo zdrowia i sił!

Nagranie Michała Wójciaka

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak unikalne zdjęcia księżnej Diany. Wraz z zawarciem związku małżeńskiego Diana nie tylko uzyskała nowy tytuł i status „królowej ludzkich serc”, lecz także wzięła na siebie odpowiedzialność za każdy swój krok, a nawet zdjęcie. Mimo tego, że paparazzi szybko stali się nieodłącznym elementem życia księżnej Diany, w te rzadkie chwile, kiedy jej udawało się przed nimi ukryć, ona zamieniła się w zwyczajną dziewczynę, która uwielbiała słońce oraz morze.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com