12 lipca odbędzie się II tura wyborów prezydenckich. I po tym się dowiemy o tym, kto będzie prezydentem Polski. Ludzi będą wybierać pomiędzy Andrzejem Dudą a Rafałem Trzaskowskim. Od niedawna Trzaskowski podzielił się zdjęciem swojego mieszkania. W swoich sieciach społecznościowych wystawił zdjęcie, gdzie razem ze swoją żoną Małgosią siedzą przy stole, a na pierwszym planie ustawiono mikrofon i ustawiony na statywie aparat. 

Szykujemy dla Was coś specjalnego!😉 #Trzaskowscy - napisał Rafał Trzaskowski. 

Popularne wiadomości teraz

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Wielkie pożegnanie u Kasi Cichopek. To już koniec!

Trudne chwile u Królikowskich. Małgosia martwi się o syna

Możemy zauwazyć, że pokój kandydata na prezydenta jest zastawiony płytami muzycznymi i szafą pełną książek. Wszędzie jest czysto i pięknie. Fani zaczęli pisać swoje komentarzy pod zdjęciem. Większości osobom to się bardzo spodobało. Według Trzaskowskiego to jest dobry gest pokazać swój dom dla całej polskiej publiczności i tym samym być otwartym dla każdego. 

Niezadługo ślub! Martyna Wojciechowska przygotowuje się do wielkiej ceremonii

Tak samo czytaj o tym, jak Małgorzata Trzaskowska ma propozycje nowego dodatku dla matek. Kampania wyborcza przed drugą turą wyborów wkracza w decydującą fazę. Rafałowi Trzaskowskiemu na spotkaniach z wyborcami towarzyszy żona. Dumny Trzaskowski wielokrotnie podkreśla wagę kobiet w związku, w rodzinie, w społeczeństwie. Jest dumny z małżonki, że ma swoje zdanie i nie boi się go wyrażać. Ponadto Rafał na każdym kroku dziękuje Małgosi za wsparcie, jakim go obdarza każdego dnia! O tym możesz przeczytać w naszym artykułe

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com